AVES ENERJİ’NİN PAZARLAMA VE SATIŞ DİREKTÖRÜ BURAK ERYASUN’DAN BAŞARI HİKAYESİ

 AVES ENERJİ’NİN PAZARLAMA VE SATIŞ DİREKTÖRÜ BURAK ERYASUN’DAN BAŞARI HİKAYESİ

İstanbul merkezli Aves Enerji Yağ ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi’nin Pazarlama ve Satış Direktörü Burak Eryasun, iş dünyasındaki başarı hikayesini paylaştı. Eryasun, “Pazarlama ve Satış Direktörü Burak Eryasun” başlıklı bir programa konuk olarak şirketin geçmişi, bugünü ve geleceği hakkında önemli bilgiler verdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Programın sunucusu Hidayet Erdem’in yönlendirmesiyle, Eryasun, 1968 yılında İstanbul’da doğduğunu ve İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olduğunu belirtti. Kariyerine turizm, gıda, hazır giyim tekstil ve ev tekstili sektörlerinde adım atan Eryasun, Marsa Margarin Sanayi’nde 11 yıl boyunca çeşitli pozisyonlarda çalıştı. Bu deneyimlerin ardından Avrupa’daki bir hazır giyim firmasıyla işbirliği yaparak sektör değişikliği yaptı ve tekstil sektöründe kendine yeni bir yol çizdi.

Aves Enerji’ye geri dönüş yapan Eryasun, şirketin hızlı büyümesine önemli katkılarda bulundu. Aves Enerji, 2022’de Türkiye’nin en iyi 500 sanayi şirketi arasında 136. sırada yer alarak dikkat çekti. Eryasun, Aves’in yeni yatırımları arasında yer fıstığı fabrikasının açılmasından da bahsetti. Bu yatırımın, kuru yemiş sektöründe Aves’in söz sahibi olma hedefine önemli bir adım olduğunu vurguladı.

Yorum Yap