Cristiano Ronaldo’nun sırrı ortaya çıktı

 Cristiano Ronaldo’nun sırrı ortaya çıktı

Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo, 36 yaşında olmasına karşın sergilediği performansla genç futbolculara taş çıkartıyor. Kırılmadık rekor bırakmayan Cristiano Ronaldo’nun, 2018 yılında Juventus için girdiği sıhhat denetimlerine nazaran, beden yaşının 20 olduğu belirtiliyor.

Cristiano Ronaldo’nun bedenini nasıl bu kadar dinç tuttuğunun sırrını, Juventus’un genç grubunda oynayan Daouda Peeters açıkladı. Vakit zaman as ekiple da idmanlara çıkan Daouda Peeters, Cristiano Ronaldo’nun daima tıpkı şeyi yediğini ve bunun da brokoli, tavuk ve pilav olduğunu söyledi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Belçika kanalı HLN’ye konuşan Daouda Peeters, yıldız futbolcu hakkında “Hep birebir menüyü yer. Litrelerce su içer. Kola asla içmez. Her vakit ve her yerde kazanmaya odaklanmıştır. Genç futbolcuların gelişmesine de katkı sağlar, onlara yol gösterir” değerlendirmesinde bulundu.

Cristiano Ronaldo’nun bedenini bir enstrüman olarak gördüğünün altını çizen 22 yaşındaki futbolcu “Bu nedenle futbol dışında idmanlar yapmaz. Kaslanmak için çalışmaz. Ronaldo’nun saatlerce ayna karşısında kendisine baktığı biçimindeki inanış yanlış… Buna vakti yok. Kulüpte bulunduğu sırada yalnızca idman yapar. Sahiden işi için yaşayan bir isim…” sözlerini kullandı.

Daouda Peeters, Cristiano Ronaldo’nun çok düzgün bir insan olduğunu lakin futbolu fazla ciddiye aldığını da belirterek kelamlarını tamamladı.

Yorum Yap