DÜĞÜN KONVOYUN ÖNÜNÜ KESİNCE DAYAK YEDİLER

 DÜĞÜN KONVOYUN ÖNÜNÜ KESİNCE DAYAK YEDİLER

Sivas Karşıyaka Mahallesi’nde Emin Ertörer (17), Emre Karaca (15), Muhammet Demirel (15) ve Oğuzhan Sefa Koç (17) gördükleri düğün konvoyundan harçlık almak için gelin arabasının önünü kesti. Adettir diyerek aracın önünden ayrılmayan gençler konvoydaki bir kişinin saldırısına uğradı.

GENÇLERDEN BİRİ AĞIR YARALANDI

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Birinci akının akabinde konvoyda bulanan diğerleri da araçlarından inerek gençlere saldırdı. Neye uğradığını şaşıran gençler, kendilerini yaralayan bireylerden şikayetçi olabilmek için bireyleri ve araç plakalarını cep telefonları ile görüntülemek istedi. Bu sefer öbür bir kişi taarruza geçti.
Olayın akabinde hastaneye kaldırılan gençlerden birinin başına dört dikiş atıldı.

ŞİKAYETÇİ OLACAKLAR

Taarruza uğrayan Emin Ertörer, “Arkadaşlarla birlikte mesire alanında oturuyorduk. Konuta gitmeye hazırlanırken gelin otomobilini gördük. Adettendir diyerek harçlık almak için önünü kesmek istedik. Bir kişi araçtan inip bana saldırdı. Arttan birisi gelip başıma sert bir halde yumruk attı. Sonra öbürleri de araçtan inerek bize saldırdı. Şikayetçi olabilmek için imaj almaya çalıştık. Sonra bize tekrar saldırdılar. Oğuzhan arkadaşımız başından yaralandı. Bu türlü olacağını bilseydik adet demek aracın önünü kesmezdik. Bundan sonra da bir daha gelin arabasının önünü kesmeyiz” dedi.

GÖZLERİNİ AMBULANSTA AÇTI

Oğuzhan Sefa koç isimli genç arkadaşlarına yardım etmek için yanlarına gittiğinde, uğradığı hücum sonucu bayıldığını belirterek, “Kargaşayı görünce olay yerine gittim. Arkadaşlarımın darp edildiğini gördüm. Yanlarında beklerken üzerimize saldırdılar. Başıma bir şeyle vurdular. Dört dikiş atıldı. Gözümü açtığımda ambulanstaydım. Bayılmışım. Şikayette bulunduk” halinde konuştu.

Yorum Yap