Kayserispor Lideri Berna Gözbaşı itimat tazeledi

 Kayserispor Lideri Berna Gözbaşı itimat tazeledi

HES Kablo Kayserispor’un olağan seçimli genel şurasına tek aday olarak katılan mevcut lider Berna Gözbaşı, inanç tazeledi.

Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılan kongre Lider Berna Gözbaşı, tek aday olarak girdiği olağan seçimli genel konseyde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Büyük bir sevgiyle bağlandığım Kayserispor’da 1.5 yıldır başkanlık yapmanın onur ve gururunu yaşıyorum. Beni tekrar bu misyona getirdiğiniz için teşekkür ediyorum. Harika Lig’in tek bayan lideri olmam Kayserispor’a ilginin oluşmasını sağladı. Genel şurada aday olmaktan vazgeçiyordum fakat Emine Hanım’ın, ‘Bırakma, sen bırakırsan bayanlar hiç bir yere gelemeyecek, bizim için bırakma’ demesi üzerine devam ettim. Bugüne kadar iş dünyası ve STK’lar Kayserispor’a çok büyük dayanak verdi. ‘Şans yapıtı ligde kaldınız’ kelamları fedakarlıklarıma ve emeklerime, futbolcuların gayretlerine haksızlıktı.”

“AĞIR MALİ YÜKÜ LİDER OLDUĞUMDA ÖĞRENDİM”

“TAKIMIN YOK OLMAMASI İÇİN BİR ORTAYA GELMEMİZ GEREKİYOR”

Takımı iyi yerlere getirmek için gayret harcayacaklarını kaydeden Berna Gözbaşı şöyle konuştu: “Ben kadroya önemli manada katkı sağlayacağım lakin bu yalnızca bir kişi ile olacak değil. Bu grubun Eskişehirspor ve Karabükspor gibi yok olmaması için bir ortaya gelmemiz gerekiyor. Öncelikle sponsorlarımıza teşekkür etmek isterim. Kayseri’den firmalar aramıyor lakin Türkiye’nin birçok yerinden firma sponsorluk için bizimle ilişkiye geçiyor. Kayseri’de A gruba yardım etmek istemeyen var. Tamam altyapıya yardım yapılsın. Bu sene de harcama limiti en az ekibiz. Maddi düşünceler nedeniyle cinsiyetçi telaffuzlara topyekûn reaksiyon göstermemiz gerekiyor. Kaynak geliştirmemiz gerekmektedir. Yoksa Kayserispor süratle yok olma yolunda olacaktır.”

Genel heyette yapılan oylamada tekrar lider seçilerek itimat tazeleyen Berna Gözbaşı’nın idare listesinde Ali Çamlı, Yücel Şahin, Ali Kaynar, Onur Gözbaşı, İbrahim Somtaş, Hasan Köse, Bilal Yıldız, Buyruk Akpınar, Erol Çetin ve Tufan Koç yer aldı.

Yorum Yap