Sergen Yalçın imzayı attı harekât başladı

 Sergen Yalçın imzayı attı harekât başladı

SERGEN Yalçın’ın çok hareketli geçen 1 günün akabinde imza atmasıyla Beşiktaş, transfer harekâtına başladı. Geçen sezonki ikili kupalı başarıda kıymetli rol oynayan Rachid Ghezzal ve Valentin Rosier konusu hâlâ sıcaklığını koruyor. Sporting Lizbon’dan olumlu cevap alan Kartal, Rosier’in bonservis ödemesi için görüşmelerini sürdürüyor. Leicester City’nin 7-8 milyon Euro talep etmesi nedeniyle Ghezzal için en yakın yol 1 yıl daha kiralanması görülüyor.

ALEKSANDAR MITROVİC’LE FACETİME

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

YALÇIN’IN en kıymet verdiği bölgelerin başında forvet geliyor. Diego Costa’yla yıllık maaş konusunda görüşmeler yapılmıştı ve beklemeye geçilmişti. Başarılı teknik adamın daha az maliyetli olabilecek Aleksandar Mitrovic’le ‘facetime’ görüşmesi yaptığı ortaya çıktı. Premier Lig’de küme düşen Fulham’da forma giyen 26 yaşındaki golcü, Şampiyonlar Ligi nedeniyle Kartal’a sıcak bakıyor. Siyah-beyazlı idare, İngiliz kulübüyle Mitrovic’i kiralama kaidelerini konuşacak.

BİRİNCİ TRANSFER SALİH UÇAN

ULUSAL futbolcu Kaan Ayhan da Sergen Yalçın’ın çok istediği isimler arasında… Hem stoper hem de ön libero bölgelerinde forma giyebilen Kaan’ın, Sassuolo’yla 2024 yılına kadar kontratı bulunuyor. Galatasaray’ın da devrede olduğu 24 yaşındaki futbolcunun menajeriyle temasa geçen siyah-beyazlılar, önümüzdeki günlerde İtalyan kulübün idarecileriyle masaya oturacak. Her mevzuda anlaşılan Salih Uçan, 1-2 gün içinde resmen açıklanacak ve 5 Temmuz’daki açılışa katılacak.

KENAN’DA SONA YANLIŞSIZ

A ULUSAL Kadro’nun EURO 2020 serüveni hezimetle sona ererken Kenan Karaman, transfer görüşmelerine başladı. Beşiktaş, Fortuna Düsseldorf ile mukavelesi sona eren ulusal futbolcuyla masaya oturacak. Siyah-beyazlıların sağ açık, sol açık ve forvet bölgelerinde forma giyebilen 27 yaşındaki futbolcuyla anlaştığı ileri sürüldü.

Yorum Yap