Berkay Ateş “Keyifle yaşıyorum. Şu an güzel, her şey yolunda gidiyor”

 Berkay Ateş “Keyifle yaşıyorum. Şu an güzel, her şey yolunda gidiyor”

Sadakatsiz dizisinde Aras karakterine hayat veren Berkay Ateş, geçtiğimiz günlerde Eczacıbaşı takımının milli voleybolcusu Simge Aköz ile kahvaltı yaparken görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ateş, evlilik sorularına, “Keyifle yaşıyorum. Şu an güzel, her şey yolunda gidiyor” dedi.

Yemek yedikleri mekandan kendi araçlarıyla ayrılan çiftten Berkay Ateş, muhabirlerin sorularını yanıtlayarak Simge Aköz ile ilişkisi hakkında ilk kez konuştu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

BERKAY ATEŞ AŞKI İLE İLGİLİ İLK KEZ KONUŞTU

Yemek yedikleri mekandan kendi araçlarıyla ayrılan çiftten Ateş, muhabirlerin sorularını yanıtlayarak Aköz ile ilişkisi hakkında ilk kez konuştu.

Berkay Ateş sevgilisi Simge Aköz ile ilk kez görüntülendi | Magazin  Haberleri

“CANSU DERE İLE ENERJİMİZ TUTTU”

‘Sadakatsiz’ dizisi hakkında da konuşan oyuncu, “Kaliteli bir proje. Yönetmenimiz Neslihan Yeşilyurt, daha önce tanıştığım ve çalıştığım bir isim. Bu anlamda kendimi keyifli hissediyorum. Cansu (Dere) ile daha önce ‘Annem’ dizisinde oynamıştım. O zaman da aynı ekip vardı. Enerjimiz de tuttu” dedi. Diziden ayrılacağı konuşulan Berkay Ateş, “Ölüm sahnesi çekilmiş” diyen gazetecilere, “Ölüm sahnesi mi çekilmiş? Yok yani, biz çalışıyoruz. Sete gidiyorum” cevabını verdi.

Yorum Yap