Cristiano Ronaldo: Konuşmaya devam edin

 Cristiano Ronaldo: Konuşmaya devam edin

Manchester United’ın Portekizli süper yıldızı Cristiano Ronaldo kendisine yöneltilen eleştirileri sert bir dille yanıtladı.

Ronaldo sezon başında Juventus’tan ayrılıp 12 yıllık Old Trafford ayrılığına son vermiş ve Manchester United’a geri dönmüştü.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

36 yaşındaki futbolcu şu ana kadar takımına pozitif bir etkide bulunsa da savunma konusunda eleştirilere maruz kalıyor. Ancak Cristiano Ronaldo bu eleştirilere sert bir yanıt vererek kendinden emin bir tavır sergiledi. “Konuşmaya devam edin, ben kazanmaya devam edeceğim.”


“SAVUNMA KONUSU İŞİMİN BİR PARÇASI”

Cristiano Ronaldo savunmaya yardım etmesi gerektiğinin bilincinde olduğunu vurguladı. “Takımın savunmada yardımıma ihtiyacı olduğunu biliyorum. Ancak takımdaki rolüm kazanmak ve kazanmak için gol atmak. Savunma konusu işimin bir parçası”

“36 yaşındayım. Dürüst olmak gerekirse her şeyi kazandım. Benim hakkımda kötü şeyler söyleyenler için mi endişeleneceğim? Geceleri rahat uyuyorum. Yatağıma vicdanım rahat giriyorum. Konuşmaya devam edin çünkü ben ağzımı kapatıp kazanmaya devam edeceğim.”


CRISTIANO RONALDO BU SEZON NE YAPTI?

Cristiano Ronaldo ikinci Manchester United kariyerinde şu ana kadar 8 maça çıktı ve 6 gol kaydetti. Premier Lig’de 5 maçta 3 gole imza atan yıldız futbolcu Şampiyonlar Ligi’nde ise 3 maçta 3 kez rakip fileleri sarstı.

Yorum Yap