Demet Özdemir; “Kendimi romantik bulmuyorum.”

 Demet Özdemir; “Kendimi romantik bulmuyorum.”

Şarkıcı Oğuzhan Koç’la evlilik hazırlığı yapan Demet Özdemir, romantik bir insan olmadığını söyledi.

 

 

Ünlü oyuncu Demet Özdemir‘in, yakın zamanda nikah masasına oturması beklenen Oğuzhan Koç’un 37’nci yaş gününde yayınladığı poz ve mesaj sosyal medyada gündem olmuştu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Sonrasında paylaşım üzerine konuşan ve “Romantik olmayı beceremiyorum.” diyen Özdemir, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu, bu açıklamasıyla ilgili konuştu.

Demet Özdemir, muhabirlerin geçtiğimiz günlerde yaptığı “Romantik değilim.” açıklamasının hatırlatılması üzerine ise şu ifadeleri kullandı:

“Kendimi romantik bulmuyorum”

“Ben öyle düşünüyorum. ‘Ben romantik birisiyim’ desem de biraz garip olur diye düşünüyorum. Eğlenceyi, espri yapmayı çok severim ama kendimi romantik bulmuyorum.”

Güzel oyuncu, Oğuzhan Koç‘un doğum gününü şu sözlerle kutlamıştı:

“Sana hep söyledim! Seversem Görersin. Ruhunun tüm inceliklerini benimle paylaştığın için sana çok teşekkür ederim. İyi ki doğdun sevgilim. Hep ol. Doğarsan görersin”

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

Demet Özdemir (d. 26 Şubat 1992; Kocaeli), Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Sana Bir Sır VereceğimKurt Seyit ve ŞuraÇilek KokusuNo: 309Erkenci Kuş ve Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizilerdeki rolleriyle tanındı

Yorum Yap