Demet Özdemir’in Sevgilisi Oğuzhan Koç Bakın Ne Yaptı

 Demet Özdemir’in Sevgilisi Oğuzhan Koç Bakın Ne Yaptı

Şarkıcı Oğuzhan Koç, bir senedir birlikte olduğu ünlü oyuncu Demet Özdemir’e evlilik teklifinde bulunmuştu. Yaz ayında evlenmesi beklenen ünlü çiftten Oğuzhan Koç, yakışıklı bir damat olmak için bıçak altına yattı. İşte detaylar…

2022 yılının ilk günlerinde ayrılık haberleriyle gündeme gelen çift, hayranlarını çok üzen ayrılık haberlerinin üzerinden fazla zaman geçmeden bu defa 14 Şubat’ta Oğuzhan Koç’un Demet Özdemir‘e yaptığı sürpriz evlilik teklifiyle gündeme geldi.

Magazin basınının en gözde çifti konumundaki Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ikilisi hakkında bir yazı kaleme alan ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Oğuzhan Koç’la ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“DÜĞÜN ÖNCESİ…”

Onur Akay, “Önümüzdeki aylarda Demet Özdemir’le dünya evine girmeye hazırlanan Oğuzhan Koç, hazırlıklara başladı ve düğün öncesinde göbek ve kalça yağlarını aldırdı. Operasyon sonrası Liposuction yaptırdığı bölgelerde ödem ve morluklar oluştuğu için sıkıntılar yaşadığını da öğrendim. Koç, şimdilerde evde dinleniyormuş.”

“AĞRILARI VAR”

“Ayrıca baş dönmesi ve ağrı gibi problemler yaşadığını da öğrendiğim Oğuzhan, düzenli olarak masaj yaptırıyor ve korse de takıyormuş. Yakışıklı bir damat olmak için bıçak altına yatan ve ağrılar çeken Oğuzhan Koç’a acil şifalar dilerim.”

Öte yandan Oğuzhan Koç, artık Demet Özdemir‘in stil danışmanı Rutkay Öziş‘le çalışmaya başladı. Yani Oğuzhan her konuda kendisini Demet’e teslim etti. Zaten Liposuction yaptırmasını da Demet önermiş.

Yorum Yap