TÜRKİYE BÜYÜYOR PROJESİ İLE GÜCÜ HİSSEDİN.

 TÜRKİYE BÜYÜYOR PROJESİ İLE GÜCÜ HİSSEDİN.

Sevgili  sponsorlarımız. 222 sponsor ile bu organizasyona start verdik. Bu projeyle satış grafikleriyle ilgili inanılmaz talep yarattık. Biz çekiliş yapmıyoruz. Biz dev bir organizasyon yaptık. 100 internet sitesi, birbirinden değerli magazinci kardeşlerim hep beraber bu havuzun içerisindeyiz. Onların Instagram sayfalarında ve internet sitelerinde  100 haber çıkıyor . Ayrıca 100 blogger ve 50 fenomen reklamınızı sosyal medya hesaplarında paylaşım yapıyor. Bugün Emrullah Sürmeli sayfalarında paylaşım yapacak.

Sahte çekiliş yapıp hediye vermeyenler, takipçi beğeni sözü verip yerine getirmeyenler, merdivenaltı çekiliş düzenleyip insanları dolandıranlar bundan sonra  hesaplarını verecekler. Biz de takipçisi olacağız. Gerçek anlamda hizmet veren kişileri tenzii ediyoruz.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

15 Temmuz’da startını vereceğimiz proje kapsamında Türkiye’nin en büyük sosyal medya ağını kurmak üzere yola çıkmış bulunuyoruz. Bu platforma üye olduğunuz zaman kazanacağınız puanlar ile birçok alış veriş sitesinde ürünler alabileceksiniz. Aynı zamanda topladığınız puanları nakite çevirebileceksiniz. Bu platform sayesinde sizlere yanlış harekette bulunan ya da toplumsal düzeyde zarar verebilecek bir paylaşımda bulunan kişileri aynı anda şikayette bulunup sosyal medya hesaplarının kapatılmasına kadar varan yaptırımlara sahip olacaksınız.

Türkiye Büyüyor’ her zaman takipçilerinin desteğiyle büyüyecek ve güç kazanacaktır.

Yorum Yap