ÜNLÜ ÇİFTTEN “AYRILMADIK” POZU!

 ÜNLÜ ÇİFTTEN “AYRILMADIK” POZU!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan “Ayrılmadık” pozlarıları!

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, nazara mı geldi? Bu yılın en sürpriz aşklarından biri şüphesiz oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç aşkı oldu.

Aşklarını göz önünde yaşayan ve hayranları tarafından çok yakıştırılan çifte nazar değdi. Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç yaşadıkları bir tartışma sonucu yollarını ayırdı. Ancak ayrılığa fazla dayanamadıkları konuşulan ikili kısa sürede barıştı. Hayranları tarafından birbirlerine çok yakıştırılan Koç ile Özdemir hakkında çıkan haberler ikilinin hayranlarını da merakta bıraktı. Ancak Neyse ki Demet Özdemir instagram hesabından konuyla ilgili jet hızıyla bir paylaşım yaptı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Instasory‘de sevgilisi ile birlikte fotoğrafını nazar boncuğu emojisiyle paylaşan oyuncu fotoğrafı, ‘Bugün çıkan haber başlıkları’ yazıp Oğuzhan Koç’u etiketleyerek Zeynep Dizdar’ın Nazar şarkısı eşliğinde paylaştı.

Oğuzhan Koç da sevgilisinin paylaşımını kendi sayfasına taşıdı. Çift basında haklarında çıkan haberleri bu şekilde yalanladı. İkilinin ilişkisine evlenecekleri gözüyle bakan ve çıkan haberlerden sonra hayal kırıklığı yaşayan hayranları da ikilinin paylaşımlarıyla rahat bir nefes almış oldu.

Yorum Yap