ÜNLÜ OYUNCU MELİSA SÖZEN’DEN EVLİLİK AÇIKLAMASI

 ÜNLÜ OYUNCU MELİSA SÖZEN’DEN EVLİLİK AÇIKLAMASI

Şarkıcı Harun Tekin ile birlikte olan ünlü oyuncu Melisa Sözen, evlilik düşünmediğini söyledi.

 

En son Kırmızı Oda dizisinde Alya karakterine hayat veren Melisa Sözen, uzun zamandır ekranlardan uzak.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Sözen, önceki gün Cihangir’de kameralara yansıdı. Uzun süredir Harun Tekin ile birliktelik yaşayan Melisa Sözen, evlilik hakkında konuştu.

“Biz böyle çok mutluyuz”

10 yıldır Mor ve Ötesi’nin solisti Harun Tekin ile aşk yaşayan Melisa Sözen, “Herkes bize bunu soruyor. Ama biz böyle çok mutluyuz.” diyerek evliliğe kapıları kapattı.

MELİSA SÖZEN KİMDİR?

Melisa Sözen (d. 6 Temmuz 1985; İstanbul), Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusudur. 6 Temmuz 1985 tarihinde İstanbul’da doğan Sözen, Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümünü bitirdi. Çeşitli tiyatro oyunları, film ve dizilerde görev aldı. 2004/2005 yılları arasında yayınlanan, ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın yazdığı ve yönettiği Çemberimde Gül Oya’da Feriha rolünü canlandırmıştır. 2008 yılının yazında NTV’de “Dünyayı Kurtaran Kadın” isimli, çevre hakkında bilinçlendirmeye dayalı bir televizyon programı sundu. 2009 yılında Casus Kızlar: Her Şey Nasıl Başladı? filminde Clover karakterini seslendirdi. Aynı sene içinde de çekimleri Mardin’de gerçekleştirilen Bir Bulut Olsam’da Narin Bulut karakterini canlandırmıştır. 2012/2013 yıllarında Şubat adlı dizide Yağmur ve Sabah karakterlerini canlandırmıştır. Ayrıca Nuri Bilge Ceylan’ın Altın Palmiye ödüllü Kış Uykusu adlı filminde Nihal karakterini canlandırmıştır. 2014/2015 sezonunda Çağ Çalışkur’un yönettiği, Craft Tiyatro’da sergilenen ‘Kalp Düğümü’ adlı oyunda rol aldı. 2015’te Beş Kardeş isimli dizide rol aldı.

Yorum Yap