YASEMİN ERBİL SERE SERPE UZANDIĞI POZUNU PAYLAŞTI!

 YASEMİN ERBİL SERE SERPE UZANDIĞI POZUNU PAYLAŞTI!

Yasmin Erbil, bu sefer de yatağında sere serpe uzandığı pozunu paylaştı

 

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar’ın kızları Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından yatağında sere serpe uzanarak çektiği bir pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

Magazin dünyasından düşmeyen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil de paylaşımlarıyla sıkça adından söz ettiriyor. Son olarak Yasak Elma dizisinde rol alan Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından ev halini paylaştı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Instagram‘ı aktif olarak kullanan ve 300 binde fazla takipçisi bulunan Erbil, bu sefer de yatak odasından bir paylaşım yaptı. Yatağında sere serpe uzanan Yasmin, öpücük atarak poz verdi.

Nergis Kumbasar, kızının kıyafet tercihleri için “Kızım hiçbir zaman açık saçık giyinmedi. Bir genç kıza satılan giysiler neyse onu giyiyor. Mini elbise ve dekolteli giyinmesini de son derece dozunda buluyorum. Hatta onu bazı yaşıtlarında baktığımda benim kızım son derece dozunda olduğunu düşünüyorum. Göz önünde ve güzel bir kız. O yüzden de onu haber yapmak hoşlarına gidiyor. Yasmin’e bu haberlerinin mantığında tıklanma olduğunu da anlattım” demişti.

Yorum Yap