13 YAŞINDAKİ KIZ, ÜVEY ANNESİNİ BIÇAKLADI

 13 YAŞINDAKİ KIZ, ÜVEY ANNESİNİ BIÇAKLADI

Olay, sabah saatlerinde Çorlu’nun Reşadiye Mahallesi Yunus Emre 2’nci Sokak’taki 4 katlı apartmanda meydana geldi. Fabrika işçisi İ.O., gece vardiyasının akabinde sabah saatlerinde meskenine döndüğünde yatıp, uyudu. Bugün saat 10.00 sıralarında uyanan İ.O., eşi Z.O.’nun bulunduğu odanın kapısının kilitli olduğunu fark etti.

Kapıyı kıran İ.O., eşini odada kanlar içinde hareketsiz halde buldu. İ.O.’nun ihbarıyla meskene sıhhat ve polis grupları sevk edildi. Sağlık vazifelilerinin yaptığı incelemede Z.O.’nun hayatını kaybettiği belirlenerek, cansız vücudu Çorlu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polisin yaptığı incelemenin akabinde İ.O.’nun kızı olan E.N.O.’nun da meskende olmadığının tespit edilmesi sonrası arama çalışmaları başlatıldı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

TAKSİCİ İHBAR ETTİ

İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü arayan taksici, Çorlu’dan aldığı kız çocuğunun kuşkulu hareketlerde bulunduğu tarafında ihbarda bulundu. İhbar üzerine, çalışma başlatan polis, taksiyi İstanbul Silivri ilçesinde durdurarak, E.N.O.’yu gözaltına aldı. Emniyete götürülen E.N.O.’nun polisteki birinci sözünde, üvey annesiyle tartıştığını ve bu nedenle evvel İngiliz anahtarıyla darbettiğini daha sonra da bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf ettiği öğrenildi. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.  (DHA)

Yorum Yap