AKP’nin kalesinde YETERLİ Parti’ye toplu geçiş

 AKP’nin kalesinde YETERLİ Parti’ye toplu geçiş

Konya’nın Kadınhanı ilçesine bağlı Mahmudiye Mahallesi’nde 150 kişi Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, DÜZGÜN Parti Teşkilat Lider Yardımcısı Mehmet Aslan ve DÜZGÜN Parti Konya Vilayet Lideri Gökhan TOZOĞLU iştirakiyle düzenlenen merasimde ÂLÂ Parti’ye üye oldu. Köylüler yıllardır AKP’ye oy verdiklerini fakat son devirde bilhassa tarım konusundaki sıkıntılara tahlil üretilemediğinden ötürü GÜZEL Parti’ye üye olduklarını söyledi.

“AKP İKTİDARI ÇİFTÇİMİZİN EMEĞİNİ HİÇE SAYIYOR”

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Merasimde konuşan UYGUN Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, mümkün bir seçimde vatandaşın AKP iktidarına gereken dersi vereceğini söyledi. AKP’nin seçmeni çantada keklik gördüğünü söyleyen Yokuş, “3 yıldır köy ve kasabalarımızı geziyorum. Maalesef vatandaşını maraba üzere gören bir iktidar zihniyeti var. Artık Konyalıyı önemli alan ve problemlerine tahlil olan bir siyasi iktidar kalmadı. AKP iktidarı çiftçilerimizin emeğini hiçe sayıyor. AKP’nin tarım siyasetlerine ‘artık yeter’ diyen vatandaşlarımız partimize katıldı.  AKP iktidarı her seçimde seçmeni çantada keklik gördü. Fakat artık o bölüm kapandı. Vatandaşlarımız kendisinden ve ülke sıkıntılarından uzaklaşana seçimde gereken dersi verecek” dedi.

“84 MİLYON İNSANIMIZIN OYUNA TALİBİZ”

Türkiye’de 84 milyon vatandaşın oyuna talip olduklarını söyleyen DÜZGÜN Parti Teşkilat Lider Yardımcısı Mehmet Arslan ise, “Hizmet etmeyen oy vermeyin. Yakın vakitte biz iktidar olacağız. Şayet biz sizi unutursak siz de bizi unutun. Allah bize size iyi hizmetler yapmayı nasip etsin. Biz 84 milyon insanımızın oyuna talibiz” tabirlerini kullandı.

“2018 SEÇİMLERİNDE PARTİMİZE 5 OY ÇIKMIŞTI”

24 Haziran 2018 seçimlerinde Mahmudiye Mahallesi’nde ÂLÂ Parti’ye 5 oy çıktığını söz eden ÂLÂ Parti Konya Vilayet Lideri Gökhan Tozoğlu ise, “2018 seçimlerinde buradan AK Parti 120 civarı oy almışken partimize sadece 5 oy çıkmıştı. Bugün ise köyümüzün muhtarı dahil çok sayıda vatandaşımıza GÜZEL Parti rozetimizi takacağız. Köyler bizi çağırıyor, millet bizi çağırıyor” biçiminde konuştu.

Konuşmaların akabinde UYGUN Parti’ye katılan üyelere Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Teşkilat Lider Yardımcısı Mehmet Aslan, Vilayet Lideri Gökhan Tozoğlu ve yöneticiler tarafından rozetleri takıldı.

Yorum Yap