Antalyaspor, Ersin Zehir ile Doğukan Nelik’i transfer etti

 Antalyaspor, Ersin Zehir ile Doğukan Nelik’i transfer etti

Fraport TAV Antalyaspor, yeni dönem öncesi 2 futbolcuyu daha takımına kattı. Antalyaspor idaresi Akhisarspor’un defans oyuncusu 20 yaşındaki Doğukan Nelik ve Almanya’nın VfB Lübeck grubundan orta saha oyuncusu 23 yaşındaki Ersin Zehir ile 5 yıl vadeli kontrat imzaladı. İki futbolcu için Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde imza merasimi düzenlendi.

Merasime Antalyaspor Altyapı Futbol Şubesi Sorumlusu İdare Heyeti Üyesi Ferit Sezer, Antalyaspor İdare Şurası Üyesi Rasim Feyzan Doğu ve iki futbolcu katıldı. İmza merasiminde konuşan Sezer, “İki pahalı sportmen ile anlaştık. Bizim için çok pahalılar. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Bizlere çok kıymet katacaklarını düşünüyoruz. Kendilerinden çok mutluyuz. Her iki oyuncumuz ile 5 yıllık kontrat imzaladık. Bizim daha güzel yerlere gelmemizi sağlayacaklarını düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Ersin Zehir, “Antalyaspor’u genç oyunculara talih verdiği için seçtim. Umarım burada başarılı olurum. Kadro arkadaşlarımı tanımak için çok heyecanlıyım” dedi. Doğukan Nelik de, ”Buraya geldiğim için çok memnun ve gururluyum. Buraya gelmek çok kıymetlidir. Burada kalıcı olmak daha da değerlidir. Ben de bunu başarmak için çok çalışacağım. Buraya geldiğim için çok mutluyum” sözlerini kullandı.

Açıklamaların akabinde her iki futbolcu ile 5 yıllık mukavele imzalandı.

Yorum Yap