Ayşegül Çınar gözaltına alındı

 Ayşegül Çınar gözaltına alındı

Ünlü dizi oyuncusu Ayşegül Çınar dün gece saatlerinde Beyoğlu’nda bir otelin restoranında sevgilisi ile tartışma yaşadı. Yaşanan tartışmanın arbedeye dönüşmesiyle birlikte ünlü oyuncunun sevgilisi Furkan Çalıkoğlu’nun elindeki bıçakla etraftakilere saldırması sonucu hengameyi ayırmaya çalışan 5 otel çalışanı ve olay yerine müdahale için gelen 7 polis memuru yaralandı. Yaşanan dehşet arbede sonrası ünlü oyuncu Ayşegül Çınar ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu gözaltına alındı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

5 KİŞİYİ YARALADI

Olay, saat 00:30 sıralarında Beyoğlu Karaköy’de bulunan bir otelin restoranında yaşandı. Edinilen bilgiye nazaran, ünlü oyuncu Ayşegül Çınar ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ortasında şimdi bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı. Tartışmanın büyüdüğünü gören restoran çalışanları hengameye müdahale etti. Furkan Çalıkoğlu ise kendilerini ayırmaya çalışan çalışanlara bıçak ile saldırarak 5 kişiyi yaraladı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sıhhat takımı sevk edildi.

ÖZEL HAREKAT ETKİSİZ HALE GETİRDİ

Polis takımları restorana girerek hengameyi ayırmaya çalışsa da saldırganlığından vazgeçmeyen ve direnen Furkan Çalıkoğlu bu kez elindeki bıçak ile polislere saldırdı. Yaşanan arbede sonucu 7 polis memuru bıçaklı atak sonrası gözaltına alındı. Furkan Çalıkoğlu’nu özel harekat polisleri teslim aldı.

Restoranda polis gruplarının müdahalesi sonrası olay yerine sevk edilen özel harekat polisleri bıçaklı saldırgan Furkan Çalıkoğlu’nu yere girerek etkisiz hale getirdi. Olay sonrası gözaltına alınan ünlü oyuncu Ayşegül Çınar ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu sözleri alınmak üzere Karaköy Polis Merkezi’ne götürüldü.

‘MEKANDA ATAĞA UĞRADIK’ 

Gözaltına alınan Ayşegül Çınar, karakola girişi öncesi kameralara dönerek, ”Merhaba, yerde biz hücuma uğradık. Beyefendi kaçtı, bizi artık alıkoyuyorlar” tabirlerini kullandı. Ünlü oyuncu 3 ay evvel de uyuşturucu bulundurmaktan gözaltına alınmıştı. 7 Mart 2021 tarihinde Beşiktaş’ta polis uygulama noktasında aracında uyuşturucu unsur bulunduran ünlü oyuncu gözaltına alınmıştı. Arabasında bulunan uyuşturucunun ise sevgilisi Furkan Çalıkoğlu’nu tarafından aracına koyulduğunu argüman etmişti.
Hengamede yaralanan 5 otel çalışanı ve 7 polis memurunun ufak sıyrıklarla yaralandığı ve hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi. Olayla ilgili inceleme sürüyor. (İHA)

Yorum Yap