Ben Affleck’in Jennifer Lopez’e evlilik teklif ettiği yüzük yeniden gündemde!

 Ben Affleck’in Jennifer Lopez’e evlilik teklif ettiği yüzük yeniden gündemde!

‘Bennifer’ olarak anılan Ben Affleck ile Jennifer Lopez, 17 yıl önce büyük bir aşk yaşarken aniden ayrılıp, başkalarıyla evlendi. Gösteri dünyasının iki yıldızı, yıllar sonra tekrar tutkulu bir ilişkiye başladı.

Ünlü oyuncudan 2004’te ayrılan Lopez, şarkıcı Marc Anthony ile dünyaevine girdi. Bu evlilikten ikizleri olan Lopez, 2014’te boşandı. Affleck ise 2005’te oyuncu Jennifer Garner ile evlendi. Bu evlilikten üç çocuğu olan Affleck, 2018’de boşandı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Son olarak 130 milyon dolarlık yatlarıyla Avrupa seyahatine çıkan ve İtalya açıklarına demirleyen ikili, güvertede aşk dolu anlar yaşarken objektiflere takılmıştı.

100 MİLYON TL’LİK YÜZÜK

Oscar ödülü ABD’li oyuncu, yönetmen ve senarist Ben Affleck, 2002 yılında şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez’e evlenme teklif ederken 6.1 karattık pembe elmas yüzük vermişti.

Söz konusu yüzüğün değeri o dönem 1.2 milyon dolardı. Uzmanlar, 19 yıl sonra yüzüğün değerinin 12 milyon dolara (100.9 milyon TL) çıktığını açıkladı.

AŞKIN SEMBOLLERİ

Öte yandan Jennifer Lopez, 24 Temmuz’da 52’nci doğum gününü kutlamak için Instagram hesabından paylaşımda bulunmuştu. Fotoğraflarda şarkıcının kusursuz fiziği kadar üzerindeki mücevherler de dikkat çekmişti.

Mücevherlerin tamamının Ben Affleck’in doğum günü hediyesi olduğu ortaya çıktı. Toplam 45 bin dolar değerindeki mücevherlerin her birinin özel bir anlamı olduğu açıklandı.

18 ayar altından yapılan ve aşkı temsil eden anahtarın değeri 4 bin 400 dolar (36 bin 972 TL).

Üzerine Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in isimlerinin baş harflerinin eklendiği kolye ucunun değeri bin 995 dolar (16 bin 763 TL).

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA / SPLASH NEWS / INSTAGRAM

Yorum Yap