Bülent Uygun’dan üç yıllık imza

 Bülent Uygun’dan üç yıllık imza

Çaykur Rizespor’da cumartesi günü yapılan harikulâde genel heyetin akabinde Tahir Kıran başkanlığa seçilmişti. Mavi-yeşilli grupta seçimin akabinde teknik yönetici Bülent Uygun ile 3 yıllık mukavele imzalandı.

Çaykur Didi Stadyumu’nda gerçekleşen merasimde konuşan lider Tahir Kıran, “Hocamızla 3 yıllık bir sözleşmeye imza atıyoruz, gerçi bunlar biraz formalite. Bülent hocam aslında bana boş sözleşmeye imza atmıştı. Ortamızda kağıdın çok kıymeti yok, onunla olan dostluğumuz, kardeşliğimiz farklıdır, iyi uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“ÇOK ÇALIŞACAĞIZ, EMEK VERECEĞİZ”

Teknik yönetici Bülent Uygun’un her vakit yanında olacaklarını lisana getiren Kıran, “Biz Bülent hocamla imzayı yalnızca Rizespor için atmıyoruz, Türk futbolu için atıyoruz. Türk futbolunun geleceğini kurmak için yola çıkıyoruz, bunun yalnızca bir kulüp imzası olarak düşünmeyin. Bülent Hoca Türk futbolu için imza attı. Allah’ın müsaadesiyle çok çalışacağız, çok emek vereceğiz. Ben hocamın hiçbir vakit ardında olmayacağım, her vakit hocamın yanında olacağım. Gerisindeyim sözünü hiç sevmem, tarih boyunca gerisindeyim diyen insanların hepsi gitmiştir. Ben hocam her vakit yanındayım” sözlerini kullandı.

“RİZESPOR’UN GELECEĞİNİ KURMAYA GELDİK”

BÜLENT UYGUN: HOŞ ŞEYLER BAŞARACAĞIZ

Lider ve idareyle birlikte Rizespor’un geleceğini kurmak ismine çok çalışacaklarını belirten Bülent Uygun, “Başkanımla birbirimize olan sevgimiz ve muhabbetimiz çok fazla. O yüzden natürel ki mukavelenin manası hiçbir vakit olmadı, olmayacak da.  Bizim aramızdaki kontrat gönül imzasıdır. Öncelikle beni tekrar sizlerle ve büyük Rizespor topluluğuyla bu büyük ulu vazifeye layık gördükleri için huzurlarınızda bir defa daha ona teşekkür ediyorum. Yaşadığımız onca hengameye karşın el birliği ile geçtiğimiz dönemi hoş bir formda kapatmış olduk.  Yaşanan süreci artık Mevlana’nın kelamı üzere ‘dün dünde kalmıştır cancağızım biz bugün güzel şeyler söylememiz lazım’ hatta bugün değil yarınlar için Rizespor için birçok hoşluklar yapmak lazım. İnşallah altyapıdan başlayarak, A kadromuza kadar sayın liderimiz ve idaremiz ile inanılmaz hoş şeyler başaracağız” halinde konuştu.

“EN GÜZEL TRANSFERLERİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Yorum Yap