Camila Cabello karnını gösterdi: Kadınların desteğini hissediyorum

 Camila Cabello karnını gösterdi: Kadınların desteğini hissediyorum

Birkaç yıldır dış görünüşe olan bakış açısı keskin bir değişim geçirmiş olsa da gösteri dünyasının kadın ünlülerine yönelik bu baskı devam ediyor. Eleştirilere maruz kalan isimler arasında şarkıcı Camila Cabello da yer alıyor.

Geçtiğimiz ay sevgilisi Shawn Mendes ile birlikte gittiği plajda bikinisiyle görüntülenen ve dolgun hatları yüzünden eleştiri konusu olan Camila Cabello, eleştirilere yanıt verdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

ELEŞTİRİLERE VİDEOLU YANIT

Günlük sporunu yaptıktan sonra aracında giderken çektiği videoyu takipçilerinin beğenisine sunan Cabello, gösteri dünyasının ölçülerinin üzerinde olan karın bölgesini gözler önüne serdi.

KARIN BÖLGESİNİ GİZLEMEDİ

Üzerinde bir büstiyer ve spor tayt olan 24 yaşındaki şarkıcı, bu videoyu çekip oturunca dışarı doğru taşan karın bölgesini göstermenin “kendisini özgürleştirdiğini” belirtti.

Bu videoyu paylaşmasının ardından The Kyle and Jackie O Show adlı sohbet yayınına konuk olan Cabello “Genç kızlar için iyi bir örnek” olarak nitelendirildi.

Bu videolar sayesinde kadınların desteğini arkasında hissettiğini de sözlerine ekleyen Cabello, “Havaalanında yanıma gelip, ‘Bedensel olumlamayla ilgili videolarını çok beğeniyorum.” diyen kadınlara rastladığını anlattı. Genç şarkıcı, paylaştığı videonun; kendisini “özgürleşmiş” hissettirdiğini de sözlerine ekledi.

“ÇATLAKLARIMIZ VAR”

Dolgun fiziği yüzünden bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından acımasızca eleştirilen Cabello, isyan etmişti. Konuyla ilgili açıklama yapan şarkıcı, “Bizler normal kadınlarız. Kıvrımlarımız, çatlaklarımız ve göbeğimiz var” ifadelerini kullanmıştı.

“BİZLER GERÇEK KADINLARIZ”

Kendi vücuduna minnettar olduğunu da belirten Camila Cabelllo, “Kendi çapımda parkta yürürken hakkımda haberler çıkıyor. Aslına normal bir insan gibi yürüyüş yapıyorum. Bedenimle ilgili endişe duymak, benim yapacağım en son şey. Bizler gerçek kadınlarız” şeklinde konuşmuştu.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA/ INSTAGRAM

Yorum Yap