CHP’Lİ BELEDİYEDEN İŞÇİLERE 3.150 TL PROMOSYON

 CHP’Lİ BELEDİYEDEN İŞÇİLERE 3.150 TL PROMOSYON

3 yıl müddet ile personel maaşlarının ödenmesi ile yapılan ihaleyi kazanan bankanın 100. Yıl Şube Müdürü Mehmet Fırat Akgün, Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek ile başkanlık makamındaki imza merasiminde bir ortaya geldi. Merasimde konuşan Akgün, ihalenin kendilerinde kalmalarından ötürü keyifli olduklarını söyledi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Pandemi devrinde kurum değişiminin olmamasının 8 bin kişilik bir çalışanın toplumsal hareketliliğini azaltacağını lisana getiren Akgün “ Hoş bir çalışma periyodu olacak. İhale tüm taraflara iyi olsun” dedi. Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, Vakıflar Bölge Müdürlüğü ile emekçilerin promosyonu noktasında bir protokol imzaladıklarını kaydetti.

Gece gündüz demeden Antalya için çalışan emekçilere promosyonunun güzel olmasını dileyen Böcek, “Güzel Antalya’mızı güzelleştirmeye çalışama arkadaşlarım katkı koyuyorlar. Personel kardeşlerimizin alın teri soğumadan maaşlarını ödeyen bir belediyeyiz. Bundan sonra birebir azim ve kararlılıkla emekçi kardeşlerim çalışmalarına devam edecek. Pazartesiye kadar paraları ödenmiş olacak” diye konuştu.

Yorum Yap