Denizlispor lideri Ali Çetin ve taraftarlar birbirine girdi

 Denizlispor lideri Ali Çetin ve taraftarlar birbirine girdi

TFF 1. Lig’e düşen Denizlispor’da Lider Ali Çetin ve taraftarlar arbedeye karıştı. Dün gece Karakurt’taki bir yerde taraftar kümesi başkanları ile buluşan Çetin ile 4 taraftar ortasında hengame çıktığı öğrenildi. Taraflar birbirinden şikâyetçi oldu.

Tezlere nazaran olaylar şöyle gelişti:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Denizlispor’un sahipsiz ve idaresiz kalması nedeniyle taraftarlar Denizli Büyükşehir Belediyesi önünde toplanarak protesto yapma kararı aldı. Bugün gerçekleşmesi planlanan protesto öncesinde Çetin taraftar kümesi önderleri Karcı, Soner Civli, Adem Özben, Murat Akar’ı bulunduğu yere çağırdı. Çetin’in kendilerinden protesto aksiyonu yapmamaları istediğini öne süren taraftarlar bunun karşılığında 50 bin lira teklif ettiğini ileri sürdü. Kabul etmediklerinde kendilerine ağır hakaretlerde bulunduğunu ve tehdit ettiğini ileri süren taraftarlar Çetin ile hengame etti. Her iki tarafın da alkollü olduğu ileri sürüldü. Taraftarlar fiili akına maruz kaldıklarını ileri sürerek bugün Çetin hakkında hata duyurusunda bulundu. Denizlispor Lideri Çetin’in de taraftarlar hakkında kabahat duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

Denizlispor’un geçtiğimiz günlerde yapılan genel şurasında aday çıkmamış ve kulüp ortada kalmıştı. Çetin ve idaresinin 15 gün içinde kulübü ilgili resmi ünitelere teslim etmesi bekleniyor.

Yorum Yap