Didim Belediye Başkanı’na taarruz anının imgesi ortaya çıktı

 Didim Belediye Başkanı’na taarruz anının imgesi ortaya çıktı

Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay, avukatı Nizamettin Bulut ile 14 Haziran’da akşam yemeğine gittiği Efeler Mahallesi’ndeki bir restoranda atağa uğradı.

Olaya ait restoranın güvenlik kamerası kayıtlarında Ahmet Deniz Atabay konuklarıyla yemek yerken geriden ani bir dirsek darbesi alıyor ve akabinde başka çetecilerin sopalı iştirakiyle yerde darp ediliyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Ayrıyeten ortaya girmeye çalışan konuğu Avukat Nizamettin Bulut ve restoran çalışanları da darp edilirken, müteahhit Ahmet Orak’ın kardeşi Mahmut Orak yerde yatan restoran çalışanına sandalye kaldırıp tehditler savuruyor.

Yayınlanan akın görüntüsü ile ilgili kıymetlendirme yapan Didim Belediye Lideri A. Deniz Atabay “Bunlar o kadar ahlaktan mahrumlar ki, geriden saldırıp sonrasında yerde yatarken bedenime ve başıma sopalarla vurmaya devam ettiler. Ortaya girmek için gelen, konuğumu ve restoran çalışanlarını da darp ettiler. Rantın geldiği son nokta burası. Süreci bu noktaya taşıyan medya, siyaset, rant üçlüsüne ülkece, daima birlikte artık dur demeliyiz. Kamuoyu hiçbir biçimde akıllarıyla oynanmasına müsaade vermedi, vermeyecek. Biz de devletimizin ve milletimizin bize verdiği kamu vazifesini maddelere uygun olarak yapmaya devam edeceğiz. Bizi prensiplerimizden kimse döndüremeyecek, ranta asla geçit vermeyeceğiz. Onlar Tek Biz Didim’iz…” dedi.

Yorum Yap