EBRU GÜNDEŞ İLE REZA ZARRAB ARASINDAKİ GELİŞMEDE ŞOK İDDİA

 EBRU GÜNDEŞ İLE REZA ZARRAB ARASINDAKİ GELİŞMEDE ŞOK İDDİA

Ebru Gündeş geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada 11 yıldır evli olduğu eşi Reza Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu iddia ederek boşanma davası açtığını ifade etmişti.

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab’ın boşanma davası magazin gündemine bomba gibi düştü. 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab’a ‘evlilik birlikteliğinin temelinden sarsıldığı’ gerekçesiyle boşanma davası açan Gündeş, Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu iddia etti.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Dava dilekçesinde, o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını söyleyen Gündeş, bu ilişkilere hem kızının hem de bakıcısının şahit olduğunu öne sürdü.

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab’ın Boşanma Davasında Hadise Bombası!

HADİSE İLE ZARRAB İLİŞKİ YAŞADI İDDİASI
Hürriyet’te yer alan habere göre; Gündeş, kendisinin de bu ilişkileri farklı kaynaklardan doğrulattığını ifade ederken, söz konusu dava ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Gündeş ile O Ses Türkiye yarışmasında bir dönem jüri koltuğuna oturan, programda ve ev ortamında da sürekli bir arada olan Hadise’nin Zarrab ile ilişki yaşadığı iddia edildi.

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab’ın Boşanma Davasında Hadise Bombası!

DİKKAT ÇEKMEMEK İÇİN AKTARMALI UÇUŞ YAPTIĞI KONUŞULUYOR
Konuyla ilgili edinilen bilgiye göre Hadise ile Reza Zarrab, Amerika’da birçok kez bir araya geldi. En son 2019 yılında Amerika’ya giderek orada görüşen ikilinin aralıklarla birkaç kez Amerika’da buluştuğu iddialar arasında. Hadise’nin Miami’ye giderken Türk vatandaşlar tarafından dikkatleri üzerine çekmemek adına aktarmalı uçuş yaptığı da iddia edildi. Şarkıcının Avrupa aktarmalı Miami’ye uçtuğu, Türk vatandaşları tarafından görüntülenmemek için büyük bir özen gösterdiği konuşuluyor.

 MIAMI’DE BİRÇOK KEZ BULUŞTUKLARI İDDİA EDİLDİ.
Hadise ile Reza Zarrab’ın Miami’de birçok kez bir araya geldiği iddia edildi. Türk vatandaşlara görünmemek için Avrupa aktarmalı olarak Miami’ye giden Hadise’nin Zarrab ile birlikte olduğu anlarda da görüntü vermemek için yoğun çaba sarf ettiği konuşuluyor.

Kaynak: magazinburada.net

 

Yorum Yap