EFE BEZCİ: “DAHA BAŞARILI OLACAĞIZ”

 EFE BEZCİ: “DAHA BAŞARILI OLACAĞIZ”

Harika Lig’i şampiyon tamamlayan ve Türkiye Kupası’nı da müzesine götüren Beşiktaş’ın en genç yöneticisi olan Efe Bezci, Beşiktaş Dergisi’ne açıklamalarda bulundu. İş hayatındaki muvaffakiyetleri kadar koyu bir Beşiktaş taraftarı olmasıyla da tanınan Efe Bezci, siyah-beyazlı kulüple olan gönül bağını geçtiğimiz yıl idare heyetine girerek taçlandırdı.

Bu dönem alınan 2 kupayla tarifsiz bir memnunluk yaşadığını tabir eden Bezci, şunları söyledi:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Kulüp idaresine girmek çocukluk hayalimdi. Beşiktaş tarihinin en genç yöneticisi unvanını almak benim için onur ve gurur vesilesi oldu. İdaredeki birinci yılımda bu türlü bir şampiyonluk yaşamak da başka bir memnunluk. Böylesi büyük bir kulübün modülü olmak, şampiyonluğa giden yolda ufak da olsa hisse sahibi olmak tanım edilemez bir memnunluk. Olağan yolun şimdi başındayız. Amaçları, ülküleri olan biriyim. Nasıl ki milletlerarası arenada şirketlerimizle ülkemizi temsil ediyorsak, kulübümüzle de o kulvarlarda büyük muvaffakiyetler elde etmek için daha çok çalışacağız. Liderimiz Ahmet Işık Çebi’nin liderliğinde önümüzdeki yıllarda daha birçok muvaffakiyetler elde edeceğiz. Taraftarlarımız bizi takip etmeye ve desteklemeye devam etsin.”

Kendisinin Beşiktaşlı olmasındaki en büyük etkenin babası Salih Bezci’nin koyu bir Beşiktaş taraftarı olması olduğunu da söyleyen Efe Bezci, “Çocukken birlikte maçlara giderdik. O yıllarda alınan siyah-beyaz bir kazağım vardı. Babam ve o kazak beni bu büyük topluluğun bir modülü yaptı. Evvel o renklere, akabinde da kulübe bağlandım. Beşiktaş aşkı da o günden itibaren büyüyerek devam ediyor.”

Yorum Yap