ÜNİVERSİTELİ GENÇ, PİKNİK DÖNÜŞÜ YAŞADIĞI KAZAYLA HAYATINI KAYBETTİ

 ÜNİVERSİTELİ GENÇ, PİKNİK DÖNÜŞÜ YAŞADIĞI KAZAYLA HAYATINI KAYBETTİ

Olay, geçtiğimiz hafta sonu Afyonkarahisar-Konya karayolu Fatih Nizamiye Kavşağı’nda meydana geldi. Edinilen bilgilere nazaran, A.T. yönetimindeki 03 BM 376 plakalı araba, S.Y. idaresindeki 06 BN 6432 plakalı araba ile çarpıştı. Çarpışmanın tesiri ile savrulan S.Y.’nin kullandığı araç, yol ortasındaki refüjde bulunan elektrik direğine çarptıktan sonra yan yatarak durabildi.

Kaza sonrası bölgeye çok sayıda polis, 112 Acil Servis ile Vilayet Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’ne (AFAD) bağlı gruplar sevk edildi. Olay yerine gelen takımlar yan yatarak durabilen araçtaki Ezgi Aslanbek’in (22) öldüğünü belirlerken, akabinde yaralanan H.İ.K.’yi ambulans ile Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’ne kaldırdı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

EN BÜYÜK HAYALİ MATEMATİK ÖĞRETMENİ OLMAKTI

Olayda hayatını kaybeden Aslanbek’in üniversiteye hazırlanmak için gittiği eski dershanesindeki öğretmenleri ile piknik dönüşü yaşadığı kaza sonrasında hayatını kaybettiği öğrenildi. Balıkesir Üniversitesi ikinci sınıf öğrencisi olan Aslanbek’in en büyük hayalinin matematik öğretmeni olmak olduğu belirtildi.

Hayatını kaybeden genç kızın cenazesi, yakınları tarafından İzmir’in Bergama ilçesi Ovacık Mahallesi’ndeki baba ocağına getirildi. Genç kızın naaşı, Ovacık Camii’nde kılınan cenaze namazının akabinde tıpkı mahallede bulunan mezarlıkta gözyaşları ile defnedildi. Cenazeye Aslanbek’in yakınları, üniversiteden arkadaşları, sevenleri ve yaklaşık 20 yıldır AFAD’da çalışan babası Selahattin Aslanbek’in mesai arkadaşları da katıldı. İHA

Yorum Yap