Ersun Yanal’dan maç sonu hakem yorumu!

 Ersun Yanal’dan maç sonu hakem yorumu!

Antalyaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, istedikleri futbolu oynayamadıklarını söyledi. Yanal, “Oynamak istediğimiz oyunu denedik ama tutturamadık. Daha iyisini yapabilirdik. Futbol oynamaya çalışıyoruz. Becerdiğimiz yerler var, yapamadığımız yerler var. Eksiklerimiz çok fazla. Becerili olamadık. Son dakikalarda kırılma anları oldu. Puanları paylaşabilirdik. Umarım sezon sonuna kadar her takıma adil olunur. Penaltıda itirazımız değil, beklentimiz oldu. Umarım her takıma adil davranılır ve kimse mağdur olmaz” dedi.

Karşılaşmanın uzatma dakikalarında gelişen Antalyaspor atağında Naldo’nun ceza sahası içinde çıkardığı şutta Szalai’nin koluna çarpan pozisyonla ilgili değerlendirmede bulunan deneyimli teknik adam, “Eşit ve adil bir yönetime ihtiyaç var. Her takım için eşit ve adil olursa kimse mağdur olmaz. Lazım olacak bir adalete ihtiyaç var. Umarım kimse mağdur olmaz.” diye konuştu. 

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Fenerbahçe’nin 90 2. dakikada kaydettiği 2. golden önce yaşanan pozisyonda Naldo’nun ceza sahası içinde üst üste 2 kez çıkardığı şutta topun Szalai’nin koluna çarpmasının ardından Antalyasporlu futbolcular hakem Halil Umut Meler’e penaltı itirazında bulunmuştu. Bu pozisyonun hemen ardından Fenerbahçe, Valencia ile farkı 2’ye çıkarmıştı. VAR odasıyla da görüşen Halil Umut Meler, pozisyonu penaltı olarak değerlendirmemişti.

Öte yandan Fenerbahçe’de 2 farklı dönem teknik direktörlük yapan ve son olarak 3 Mart 2020’de görevden ayrılan Ersun Yanal yeniden Kadıköy’e çıktı.
Pandemi nedeniyle 1.5 sene sonra yeniden Fenerbahçeli taraftarların önüne çıkan Yanal’a büyük ilgi vardı.

Yorum Yap