“EVLİ BİRİNE AŞIK OLMAK KORKUNÇ BİR ŞEY”

 “EVLİ BİRİNE AŞIK OLMAK KORKUNÇ BİR ŞEY”

Kanal D’nin sevilen dizisi “Sadakatsiz”de rol alan Melis Sezen, “Hakan Gence ile ‘Sıkı Muhabbet’ programına konuk oldu. Hürriyet’in hafta sonu eklerinde ses getiren röportajlara imza atan Gence’nin sorularını yanıtlayan oyuncu, dikkat çeken itiraflarda bulundu. Melis Sezen sohbetinde, “Şöhretin işimden dolayı büyümesi beni korkutmuyor. Oyunculuktan dolayı olduğunda gurur verici bir şey. Defosuz insan olmaz. Benim de var. Mesela ilk aklıma gelen kendimle ilgili öz eleştiri yaparken bunu yargıya dönüştürüyorum. Kendimi acımasızca yargılıyorum. Bir anda dünyanın en kötü, en suçlu, en yeteneksiz, en beceriksiz insanı ilan edip kendimi en dibe doğru çekebiliyorum.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Kendimi yiyip bitiriyorum, sonrasında çıkıyorum bu psikolojiden. Bu çok insanı yıpratan bir şey. Bence bunu kontrol etmem lazım. İhanete uğramak sadece duygusal ilişki anlamında değil… Güvendiğim bir insanın aslında güvenmemen gereken biri olduğuyla, bambaşka bir kişi olduğuyla karşılaştığım an çok sinirleniyorum.

İlk aldatıldığımda küçüktüm. İntikam aldım. O insanı psikolojik anlamda ciddi olarak süründürdüm. İlk ilişkimdi, ilk sevgilimdi. Acı çekmesini istedim. Bir şey yapmayarak çektirdim. Şimdi olsa yapmam. Mantığımla hareket ederim. Piştim, öğrendim. Evli birine hiç aşık olmadım. Bu korkunç bir şey hiç istemem.

(kaynak:hürriyetkelebek.com)

Yorum Yap