Fatih Terim’den ‘taç’ yansısı: ‘100 sefer söyledim, bu yanılgı şampiyonluğu kaybettirdi’

 Fatih Terim’den ‘taç’ yansısı: ‘100 sefer söyledim, bu yanılgı şampiyonluğu kaybettirdi’

UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme çeşidinde Hollanda temsilcisi PSV Eindhoven ile karşılaşacak olan Galatasaray, yeni dönem öncesi hazırlıkları kapsamında birinci maçını Dinamo Bükreş ile oynadı. Sarı-kırmızılılar, Aytaç Kara’nın golleriyle çabadan 2-1 galibiyetle ayrıldı.

Sarı kırmızılı grubun gollerini yeni transfer Aytaç Kara atarken, müsabakanın ikinci yarısında Teknik Yönetici Fatih Terim’in oyuncusu DeAndre Yedlin’e yaptığı ihtar dikkatlerden kaçmadı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

ABD’li futbolcu kendi yarı alanının sağ tarafından taç kullanırken topu merkeze yanlışsız yollayınca hocasının reaksiyonunu çekti. Tecrübeli çalıştırıcı, “DeAndre, yüz kez söyledim size. Taç atışını merkeze yollamayın. Bu kusur şampiyonluğu kaybettirdi bize” tabirlerini kullandı.

AYTAÇ KARA: “FATİH HOCA İLE ÇALIŞMAK BÜYÜK GURUR”

Öte yandan maçtan sonra konuşan Aytaç Kara, Teknik yönetici Fatih Terim ile birlikte çalışmanın çok özel olduğunu söz ederken kelamlarını şöyle sürdürdü, “Fatih hoca ile 20 yaşında çalışma deneyimini yaşamıştım. Fatih hoca ile çalışmak çok büyük bir gurur. Ekip arkadaşlarımız Arda abi ve öbür arkadaşlarımız çok sıcakkanlı. Sıcakkanlı bir insan olduğum için adaptasyon olmak ismine birkaç gün bana yetiyor. Tüm arkadaşlarımla çabuk kaynaştık. Onlar da sağ olsun çok yardımcı oluyorlar. İnşallah bu ailemiz büyüyerek daha uygun biçimde devam edecek.”

Yorum Yap