Fatma Toptaş-Gürkan Topçu nikah tarihini bir kez daha erteledi

 Fatma Toptaş-Gürkan Topçu nikah tarihini bir kez daha erteledi

Fatma Toptaş ile şef Gürkan Topçu, Nişantaşı City’s’de objektiflere takıldılar. Evlilik hazırlığı yapan ikili, basın mensuplarının sorularını cevapladılar.

BİR KEZ DAHA ERTELENDİ

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Daha önce iki kez nikah tarihini erteleyen Toptaş ile Topçu, pandemi nedeniyle nikah tarihini yeniden ertelediklerini söylediler.

Son olarak ‘Bay Yanlış’ adlı dizide rol alan ünlü oyuncu, parmağındaki tektaş yüzüğüyle ilgili soruya “Çok özel” dedi.

AYAKKABILARI AYNI

35 yaşındaki ünlü şef ile 38 yaşındaki güzel oyuncunun ayakkabılarının aynı olması ise dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan ikili, aylar önce ağustos ayında evleneceklerini açıklamış ardından artan vaka sayıları sebebiyle düğünlerini ertelemişti.

“DÜĞÜN TARİHİ NET DEĞİL”

Toptaş konu ile ilgili; “Pandemiden dolayı düğün tarihimiz henüz net değil. Bir sene geçmesine rağmen hala tuhaf geliyor bana. Uzun süredir ailemi göremiyorum. Sadece internet üzerinden görüntülü konuşabiliyorum. Korkum aileme ve çevreme bulaştırmak. Hep bu korkuyla yaşıyorum. Ah Çinli’ler ne diyeyim size” demişti.

SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

Gürkan Topçu, geçtiğimiz aylarda sevgilisi Fatma Toptaş’a birlikte çıktıkları İzmir tatilinde sürpriz yapmıştı. İkili, mumlarla süslenmiş bir masada canlı keman performansı eşliğinde akşam yemeği yemişti. Bu sırada Gürkan Şef, Toptaş’a romantik bir evlilik teklifi etmişti.

Yorum Yap