Fenerbahçe harekâta başladı! Birinci sıra Muriqi’in

 Fenerbahçe harekâta başladı! Birinci sıra Muriqi’in

Serdar Dursun’u takımına katan Fenerbahçe, bir golcü transferi daha yapmak istiyor. Listenin başında eski golcüsü Vedat Muriqi var. Sarı lacivertliler, Lazio’da bekleneni veremeyen Muriqi’i kiralamak için teşebbüslerini hızlandırdı. Fener, İtalyan kulübüyle görüşmelerini sürdürüyor. Forvet listesindeki başka bir isim ise geçen dönem Braga’da kiralık olarak forma giyen ve bonservisi Sporting Lizbon’da olan Sloven forvet Andraz Sporar. Fener, Sporting Lizbon kulübüyle temasa geçti.

Belçika basınından Gazet van Antwerpen Metropool Stad’da yer alan haberde F.Bahçe’nin Antwerp’ten Portekizli sağ bek Aurelio Buta’yı istediği belirtildi. Sarı-lacivertli grubun bu transfer için takımda düşünülmeyen Michael Frey’i takasta kullanabileceği öne sürüldü.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

RANGERS’TAN SAMUEL’E KANCA

Kanarya’nın geçen dönem devre ortasında QPR’den transfer ettiği Osayi Samuel’e İskoç temsilcisi Glasgow Rangers resmen talip oldu. Glasgow Rangers Teknik Yöneticisi Steven Gerrard’ın 23 yaşındaki oyuncuyu takımında görmek istediği ve İskoç temsilcisinin sarı-lacivertli kulübe resmi teklifini ilettiği belirtildi.

MARCO SİLVA BEKLEMEDE

Fenerbahçe yeni teknik yönetici arayışlarına sürat verdi. Yöneticiler, 43 yaşındaki Portekizli teknik adam Marco Silva ile masaya oturdu. Marco Silva’nın menajeri Carlos Gonçalves ile İstanbul’da görüşüldüğü öğrenilirken 2+1 prensip muahedeye varıldığı belirtildi. 2 yıldır kadro çalıştırmayan Silva, 2019-20 döneminde Everton’da misyon yapmış, akabinde hiçbir grupta çalışmamıştı.

Yorum Yap