Fenerbahçe Lideri Ali Koç, Paulo Fonseca ile anlaştı

 Fenerbahçe Lideri Ali Koç, Paulo Fonseca ile anlaştı

Fenerbahçe’de yaşanan hoca meçhullüğü gündemdeki yerini korurken sarı-lacivertlilerin anlaştığı ve ismini sır üzere sakladığı teknik adamı SÖZCÜ açıklıyor. Medyada birçok isim söylem edilirken Fenerbahçe Lideri Ali Koç’un, Paulo Fonseca ile anlaştığı öğrenildi. Son iki dönemde İtalyan grubu Roma’nın teknik adamlığını yapan Portekizli çalıştırıcının mukavelesi, yarın itibariyle sona eriyor.

UZUN VADELİ PLANLAMA

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Koç’un, 48 yaşındaki başarılı hoca ile her bahiste anlaştığı, resmi açıklamanın ise Fonseca’nın mukavelesinin bitiminin akabinde yapılacağı lisana getirildi. Koç-Fonseca ikilisinin yapılacak transferler hakkında yol haritası belirlediği ve kadronun geleceğiyle ilgili uzun vadeli bir planlama yapılacağı öğrenildi.

FENERBAHÇE’DEN HOCA AÇIKLAMASI

Grubun yeni teknik yöneticisini dün ilan etmesi beklenen Fenerbahçe idaresi, duyurunun birkaç gün içinde yapılacağını açıkladı. Yapılan açıklamada, “Teknik yönetici mutabakatımızı, bu dönemi ve önümüzdeki yılları kapsayacak uzun vadeli bir planlama ile yapacağımızı, daha evvel topluluğumuzun bilgisine sunmuştuk. İmza etabına gelinse de kontrat süreci nihayete ermemiştir. Sürecin bitmesiyle birlikte yeni teknik yöneticimiz birkaç gün içinde kamuoyu ile paylaşılacaktır” denildi.

Yorum Yap