Fenerbahçe’de idare yeni, sıkıntılar eski!

 Fenerbahçe’de idare yeni, sıkıntılar eski!

Fenerbahçe’de ikinci Ali Koç devri resmen başladı. Lider Koç ve idaresini, ağır ve güçlü bir periyot bekliyor. Sarı-lacivertli idare, kulübün 5 milyar TL’yi aşan borcunu yeni gelir kaynakları yaratarak, borcu azaltmak ve sürdürülebilir bir noktaya getirmeyi hedefliyor. Bunun için de yeni projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor. Birinci gaye Can Bartu Tesisleri’nin karşısındaki 130 dönümlük toprağa çağdaş bir altyapı tesisi kurmak.

4 BÖLGEYE TRANSFER

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Şampiyonluk hasreti 7 döneme çıkan Fenerbahçe’de Koç’un olmazsa olmaz gayesi futbolda şampiyonluk. Öncelikle yeni teknik adamı açıklaması beklenen Koç ve grubu, sonrasında transferde gaza basacak. Forvet, kanat, stoper ve sağ beke nokta transferler yapılması hedefleniyor. Ataşehir’deki spor salonunun yanında yer alan 58 dönümlük arazi ve Kenan Cihan Lisesi üzerinde hayata geçirilmesi planlanan projeler de idaresi bekliyor.

Fenerbahçe’de seçimin akabinde lider Ali Koç ve kurmaylarını şiddetli bir süreç bekliyor

FBCOİN PROJESİ TAMAM

Yeni periyotta dijital para projesine de yük verilecek. FBCoin projesini hayata geçirerek daima bir gelir kaynağı oluşturmayı planlayan sarı-lacivertli idare, kulübün ekonomik durumunu düzeltmek için Gebze, Antalya ve Ankara’da bulunan kulübün topraklarını değerlendirmeyi planlıyor. Erkek basketbol dışındaki amatör branşların bütçelerinde de küçülmeler yaşanacak, her branş kendi yarattığı gelirlerle ekiplerini oluşturacak. Futboldan buraya gelir kaynağı aktarılmayacak.

Yorum Yap