Fenerbahçe’den yeni teknik yönetici açıklaması

 Fenerbahçe’den yeni teknik yönetici açıklaması

Fenerbahçe’de tekrar başkanlığa seçilen Ali Koç, seçim öncesi yaptığı açıklamada yeni teknik yöneticisi Pazartesi (bugün) duyuracaklarını belirtmişti.

Lakin, beklenen açıklamanın gelmemesi üzerine taraftarların toplumsal medyada artan reaksiyonları nedeniyle bir duyuru yayınlayan sarı lacivertli kulüp, yeni hocayla imza basamağına gelindiğini lakin mukavele sürecinin nihayete ermediğini belirtti.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Fenerbahçe’den yapılan duyuruda, “Sözleşme sürecinin nihayete ermesiyle birlikte yeni teknik yöneticimiz birkaç gün içinde topluluğumuz ve kamuoyu ile paylaşılacaktır” denildi.

İşte Fenerbahçe’den yapılan açıklama:

“Futbol Ekibimizin yeni dönem yapılanması kapsamında, Teknik Yönetici mutabakatımızı, bu dönemi ve önümüzdeki yılları kapsayacak uzun vadeli bir planlama ile yapacağımızı, daha evvel topluluğumuzun bilgisine sunmuştuk.

Fenerbahçe Spor Kulübü İdare Konseyi olarak, önümüzdeki dönem için mutlak şampiyonluk gayesi ile yola çıkarken, topluluğumuzu memnun edecek sonuçlara imza atacak teknik yöneticimizi kulübümüzün imkanları başta olmak üzere, uzun vadeli futbol aklı, oynatacağı oyun sistemi üzere ayrıntıları ile değerlendirmekteyiz.

Bu doğrultuda, bugün açıklamayı planladığımız teknik yöneticimiz ile ilgili imza basamağına gelinmiş olmasına karşın mukavele süreci nihayete ermemiştir. Kontrat sürecinin nihayete ermesiyle birlikte yeni teknik yöneticimiz birkaç gün içinde topluluğumuz ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.”

Yorum Yap