Fettah Can’ın bitmeyen Çeşme tatili

 Fettah Can’ın bitmeyen Çeşme tatili

 Tek başına denizde yüzen ünlü şarkıcı Fettah Can, çıkışta duş sırasını bekledi. Hem duş alıp hem sohbet eden daha Can, sonra eşinin yanına giderek güneşlenmeye devam etti.

Fettah Can, eşi Cansu Kurtçu ve çocukları ile geçtiğimiz aylarda Alaçatı’da tatile başladı. Çift, Alaçatı Roop da ailece kahvaltı yaptı. Mekan çıkışı kedilerini çeken gazetecilerle ayak üstü sohbet etti.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“TEK DİLEĞİMİZ HERKESİN İŞİNE DÖNMESİ”

Can, “Pandemiden dolayı artık sık sık görüşemiyoruz. İnşallah bir an önce herkes aşılarını yatırır da bu salgından kurtulmuş oluruz. Tek dileğimiz herkesin bir an önce işine dönmesi” dedi.

“ÇOCUKLARLA OLMAK HER ŞEYE BEDEL”

Kurtçu, “Tabii ki bizler gibi çalışan insanların bir anda durması psikolojik olarak çok zorladı bizi ama çocuklarla olmak her şeye bedel şimdiden kolay ayrılamıyoruz” şeklinde konuştu.

Güzel şarkıcı, sözlerine; Burada da okula verdik. Ekime kadar buradayız. En azından çocuklar biraz sosyalleşsinler. Ama bize yapışıyorlar üçüz olduk” diye devam ederek güldü.

Vera ve Oğul adında ikiz çocukları olan Fettah Can-Cansu Kurtçu çifti, sosyal medya hesaplarında sık sık mutlu aile pozlarını yayınlıyor.

Yorum Yap