Filenin Sultanları çeyrek finalde Polonya karşısında! Türkiye Polonya voleybol maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

 Filenin Sultanları çeyrek finalde Polonya karşısında! Türkiye Polonya voleybol maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda D Grubundaki 5 rakibini de üst üste mağlup eden Kadın Voleybol Takımımız, 8’li finallerde de Çekya karşısında 3-1’lik bir skorla günün kazananı oldu. Çeyrek finalde performans sergileyecek Filenin Sultanları Polonya – Ukrayna maçının kazananı olan Polonya ile karşı karşıya gelecek. Peki, Türkiye – Polonya çeyrek final voleybol maçı ne zaman?

TÜRKİYE – POLONYA VOLEYBOL MAÇI SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Türkiye Avrupa Şampiyonası’nda 6’da 6 yaptı. Çeyrek final karşılaşmalarında Türkiye- Polonya mücadelesi olacak. Maç 31 Ağustos Salı akşamı saat 20:30’da olacak. Karşılaşma TRT Spor’dan canlı yayımlanacak.

Çeyrek ve yarı final mücadeleleri 31 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Şampiyonluk ve 3.’lük yarışı da 4 Eylül tarihinde gerçekleşecek. 8’li finaller ile çeyrek final maçları Bulgaristan ve Sırbistan’da oynanıyor. Yarı final ile final müsabakaları ise Sırbistan’da olacak.

Maçlar ise TRT Spor ve TRT Spor Yıldız’dan canlı olarak aktarılacak.

Yorum Yap