GALATASARAY BENFİCA’NIN 2 GENÇ ORTA ALANINI GÜNDEMİNE ALDI

 GALATASARAY BENFİCA’NIN 2 GENÇ ORTA ALANINI GÜNDEMİNE ALDI

Lider ve teknik yönetici konusundaki belirsizlikleri ortadan kaldıran Galatasaray‘da, transfer harekatı başladı. 21 Temmuz’da Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme tipinde PSV ile birinci maçını oynayacak sarı-kırmızılılar, bu tarihe kadar transferde değerli bir yol kat etmeyi düşünüyor. Önceliğin orta alanda olduğu Cimbom’da Teknik Yönetici Fatih Terim‘in maksadında Benfica’nın 2 Portekizli genç oyuncusu var.

RUI COSTA İLE GÖRÜŞECEK

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

SARI-KIRMIZILILAR, geçen dönemin ikinci yarısında kiraladığı Gedson Fernandes’i bir sefer daha kiralamak istiyor. Terim’in ayrıyeten Benfica’nın geçen dönem Monaco’ya kiraladığı Florentino Luis’i de istediği öğrenildi. Fransa’da yalnızca 9 maça çıkabilen 21 yaşındaki orta saha da Galatasaray’a gelmeye sıcak bakıyor. Benfica Sportif Yöneticisi Rui Costa ile ortası âlâ olan Terim, iki futbolcunun transferi için görüşme yapacak.

BELHANDA BEKLEMEDE

BİR evvelki idareyle yaşadığı tartışma sonrasında mukavelesi feshedilen Younes Belhanda, yeni Lider Burak Elmas ve Teknik Yönetici Fatih Terim’den haber bekliyor. Türkiye’den ayrılmayan ve çalışmalarını İstanbul’da sürdüren 31 yaşındaki Faslı orta saha, dün yaptığı açıklamada “İnşallah tekrar Galatasaray forması giyerim” dedi.

Yorum Yap