Gaziantep’te CHP’li liderlere ağır ilgi

 Gaziantep’te CHP’li liderlere ağır ilgi

Kentin değişik semt ve ilçelerinde halkla bir ortaya gelen CHP genel lider yardımcıları, milletvekillerinin yanı sıra belediye liderleri esnaf ziyaretleri de gerçekleştirdi.

Gaziantepli yurttaşlar CHP’li liderlere ekonomik sıkıntılarını anlatıp, fotoğraf çektirdi. Program kapsamında Gaziler Caddesi’nde esnafla görüşmeye giden İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu’nun yolu, çarşı girişindeki izdiham nedeniyle durdu. Lakin iki iş yerini gezebilen İmamoğlu’na ağır ilgi gösterildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“GAZİANTEP BİZE UMUT VERDİ”

Daha sonra Karagöz’de otobüsle halkı selamlayan İmamoğu’na bir esnaf yörede ağır tüketilen çayı ikram etti. İmamoğlu da çayı yol uzunluğu içti.

Bu sırada görme engelli bir vatandaş İmamoğlu’nun otobüsünün yolunu kesti. İmamoğlu, yaşlı görme engelli vatandaşın elini öptü. Bir vatandaş da İmamoğlu’na ‘Önce Vatan’ yazılı bir Atatürk heykeli armağan etti.

Boynundaki Gaziantepspor bayrağı ile yol uzunluğu kendisini selamlayanlara el sallayıp, ‘kalp işareti’ yapan İmamoğlu, “Gaziantep bize umut verdi. İlginiz bizim içimizdeki hoş gelecek umutlarını daha da yeşertti. Gaziantepli kardeşlerimin bu ilgisi, önümüzdeki devir Gaziantep ismine hoş şeyler olacağının habercisi” dedi.

YAVAŞ, SOYER VE KARALAR’A AĞIR İLGİ

Üç gün sürecek CHP’li Belediye Liderleri Çalıştayı için kentte bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, vatandaşlar tarafından ağır ilgi gördü. Yavaş ve Soyer, Şehitkamil; Adana Büyükşehir Belediye Lideri Zeydan Karalar ise Yavuzeli ve Araban ilçelerinde halkla buluşup dertleşti.

Yorum Yap