İngiltere Sıhhat Bakanı Hancock’tan skandal… Eşini danışmanıyla aldattı: Dudak dudağa yakalandı

 İngiltere Sıhhat Bakanı Hancock’tan skandal… Eşini danışmanıyla aldattı: Dudak dudağa yakalandı

Aralık 2019’da Çin’de ortaya çıkan corona virüsü dünyayı büyük bir krize sürüklerken, salgından en çok etkilenen ülkelerden biri de İngiltere’de oldu. Virüsle gayrette ağır kayıplar veren ülkede Başbakan Boris Johnson’la birlikte tenkitlerin gayesindeki isim Sıhhat Bakanı Matt Hancock oldu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Hancock ve Coladangelo bu türlü yakalandı.

Johnson hükümetinin en tartışmalı isimlerinden biri olan Hancock, bu defa çok daha farklı bir olayla İngiliz kamuoyunun gündeminde. 42 yaşındaki Hancock’un, 15 yıllık eşi Martha Hancock’u aldattığı ortaya çıktı. İngiliz The Sun’ın gazetesinin haberine nazaran bu isim hiç de yabancı değil.

Oliver Tress ve Gina Coladangelo.

Bakan Hancock, bir müddettir danışmanı Gina Coladangelo zımnî bir ilgi yaşıyor. The Sun’ın elde ettiği manzaralarda, Hancock ve Coladangelo’nun öpüştükleri anlar kameralara anbean yansıdı. Gazetenin haberine nazaran ikilinin o anları Hancock’un Whitehall’daki ofisinde geçtiğimiz mayıs ayında kaydedildi.

ÜNİVERSİTEDEN TANIŞIYORLAR

Evli ve üç çocuk annesi olan Coladangelo, geçtiğimiz yıldan bu yana Hancock’un danışmanları ortasında yer alıyor. İngiliz basını, Coladangelo ve Hancock’un tanışıklıklarının geçmişe dayandığını, Oxford Üniversitesi’nde öğrenci oldukları periyotta arkadaş olduklarını yazdı.

Hancock’un salgınla uğraş devrinde karıştığı bu ihanet skandalına karşı nasıl bir açıklama yapacağı İngiltere’de merakla bekleniyor.

Yorum Yap