KEREM ALIŞIK’IN DUYGUSAL ANLARI

 KEREM ALIŞIK’IN DUYGUSAL ANLARI

Çekimleri Adana’da yapılan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrol oyuncusu Kerem Alışık, Ceyhan’a giderken yolda karşısına çıkan bir tırın üzerinde babası Sadri Alışık’ın fotoğrafını gördü.

Babasının izinden giderek oyunculuk yapan Kerem Alışık, 26 yıl önce kaybettiği babasını her fırsatta anmaya devam ediyor. Son olarak aracıyla seyir halindeyken bir tırın üzerinde babasının Turist Ömer filmindeki fotoğrafını gören Alışık, yaşadıklarını anlattı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“BÜYÜYEREK ÇOCUKLUK ETTİK”

O anları Instagram hesabından paylaşan başarılı oyuncu şu ifadeleri kullandı: “Adana’dan Ceyhan’a çalışacağımız mekana giderken bir tırın arkasında kocaman Sadri Alışık fotoğrafıyla karşılaştım. İster istemez onu takip etmeye başladım. İnsan hisleniyor tabi. Aklına önce çocukluğu geliyor. ‘Büyüyerek çocukluk ettik’ diye düşünüyor. Kimsenin ölmediği zamanları özlüyor, gözü doluyor, burnu sızlıyor. Kalbinde inceden bir rüzgar esmeye başlıyor.”

“SADRİ ALIŞIK SELAMI VERDİM VE YOLUMA DÖNDÜM”

“Babamın fotoğrafını takip ettiğim için sapmam gereken yerden sapmadım ve yanlış yola girdim. Uzun süre böyle beraberce gittik. Sonra setten aradılar, ‘Nerede kaldın?’ diye sordular. İşte o zaman kendime geldim. tırın önüne geçip şoför arkadaşıma bir Sadri Alışık selamı verdim ve yoluma döndüm. Yol yanlıştı belki ama nasıl güzeldi, nasıl güzeldi anlatamam.”

 

Yorum Yap