ONLARA HÜRMETİMDEN SEVİNEMEZDİM

 ONLARA HÜRMETİMDEN SEVİNEMEZDİM

Belçika’ya Danimarka karşısında galibiyeti getiren golü kaydeden Kevin de Bruyne maçın akabinde çok takdir edilen açıklamalara imza attı.

Maçın Eriksen’in rahatsızlandıktan sonra oynanan ikinci maç olması nedeniyle hassasiyet içerdiği için golüne sevinmediğini söyleyen De Bruyne, ”Christian Eriksen’in yaşadıklarından sonra Danimarkalılar’ın önünde sevinmek bana hakikat gelmedi. Onlara hürmetimden dolayı sevinemezdim. Bana nazaran bu ahlaki olmazdı” diye konuştu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Sakatlığını atlattıkran sonra oyuna girip maçı çeviren yıldız isim açıklamasında, ”Teknik yöneticimiz alana yaratmamı ve oyuna biraz daha sakinlik getirmemi istedi. Ben oyuna girdikten sonra daha düzgün oynamaya başladığımızı düşünüyorum. Gol attım, asist yaptım. Sanırım hocamızın benden istediklerini yerine getirdim” dedi.

ERİKSEN’E BÜYÜK JEST YAPILDI

Müsabakanın 10. dakikasında Belçikalı futbolcu Romelu Lukaku, topu taca atarak Finlandiya maçında kalbi duran Danimarkalı futbolcu Christian Eriksen’i unutmadı. Grup arkadaşı Eriksen’in forma numarası olan dakikada Lukaku’nun topu dışarı atması ile birlikte tüm stadyum, Danimarkalı ve Belçikalı futbolcular, hakemler Eriksen’e alkışlarla dayanak verdi.

Yorum Yap