MasterChef’te yarışmacılar arasında tansiyon yükseldi

 MasterChef’te yarışmacılar arasında tansiyon yükseldi

Jüri koltuğunda Mehmet Yalçınkaya,Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın oturduğu MasterChef Türkiye’de final turu heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. 16 Ağustos Pazartesi akşamı ekranlara gelen 39’uncu bölümde; yarışmacılar balkona çıkabilmek için kıyasıya mücadele etti.

TATLI SERT ATIŞTILAR

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Yemeğe başlamadan önce haftanın ilk günü balkona çıkmayı başaran Tahsin Küçük ise stüdyoda yarışan yarışmacı Hüsnü ile tartışmaya girdi.

Yukarı çıktığı için çok mutlu olduğunu dile getiren Tahsin, “Evde rahat uyudum, serviste rahat geldim. Onlar hep stres halindeydi” dedi. Adları yazılı olan önlüğü alabilecek dört kişiyi tahmin ettiğini söyledi.

“SENİN GİBİ ADAMLARI MAHALLEDE BAKKALA YOLLUYORUM”

“Sabah kuliste yandan yandan ‘Bir git ya’ deniyor” diyerek galibiyeti sonrası dışlandığını vurgulayan Tahsin’e yarışmacı Hüsnü’den cevap geldi.

“Tahsin ben senin gibi adamları mahallede bakkala yolluyorum” diyen Hüsnü’ye de Tahsin, “İyi ben de o bakkala gider, hesabını kapatırım. Yapacak bir şey yok” şeklinde yanıt verdi.

“KUDURUN”

Diğer yarışmacıların da olaya dahil olmasıyla büyüyen tartışma sonrası Tahsin ‘Aşırı eğlenceli burası, kudurun’ ifadelerini kullandı. Tahsin’in bu yanıtı stüdyodaki gergin ortamı yumuşattı.

Öte yandan şefler, ilk turda yarışmacılardan Macaristan mutfağının meşhur yemeği gulaş yapmalarını istedi. Süre sonunda şefler tadım yaparak sonraki tura geçen isimleri açıkladı. Safanur, Mert, Eren, Yiğit, Emre, Pelin ve Hüsnü turu geçen isimler oldu.

ÜÇÜNCÜ GRUPTA ANA KADROYA ÇIKAN İKİNCİ İSİM

Yaratıcılık oyununda yarışmacılara verilen ana ürün hindiba oldu. Yapılan yemekleri tadan şefler, ana kadroya giren on ikinci yarışmacıyı açıkladı.

Gecenin sonunda Hüsnü yedinci, Mert altıncı, Safanur beşinci, Pelin dördüncü, Yiğit üçüncü oldu. Emre, bir kez daha günün ikincisi olurken MasterChef 2021 ana kadrosuna giren son yarışmacı, Eren Kaşıkçı oldu.

ÖNLÜKLER SAHİPLERİNİ BULUYOR

Böylelikle MasterChef’te üç gruptan seçilen ve ana kadroya giren 12 yarışmacı ise Fatma Polat, Milhan Erdem, Dilara Başaran, İbrahim Cingözler, Tunahan Ak, Şükrü Özsarı, Hamza Mercimek, Burcu Önal, Görkem Demiral, Hasan Biltekin, Tahsin Küçük ve Eren Kaşıkçı oldu.

Yorum Yap