Masumlar Apartmanı ne zaman başlayacak? Yeni sezon tarihi belli oldu mu, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 Masumlar Apartmanı ne zaman başlayacak? Yeni sezon tarihi belli oldu mu, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eylül ayı ile birlikte birçok dizi kaldığı yerden bölümlerine devam edecek. En çok araştırılan dizilerden biri de Masumlar Apartmanı… Geçen yıl güzel bir izleyici kitlesi yakalayan dizinin yeni sezon tarihi merakla bekleniyor. Seyirciler yavaş yavaş “Masumlar Apartmanı ne zaman başlayacak?” sorusuna cevap arıyor.

MASUMLAR APARTMANI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Masumlar Apartmanı’nın ne zaman başlayacağına yönelik kanaldan ve yapımcılardan bir duyuru gelmedi. Dizinin yeni sezonunun eylül ayı ortalarında başlaması bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmış değil.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İnci’nin gerçekleri öğrenmesinin ardından Han İnci’nin onu terk etmemesi için ikna etmeye çalışır. İnci ise kararlıdır. O sırada İnci’nin öğrendiği başka bir gerçek ise olayların akışını tamamen değiştirecektir. Safiye bir yandan Han ve İnci’nin yaşadıklarına üzülür, ailesini toparlamaya çalışırken, diğer yandan da Naci’nin gidişinin yaklaşmasıyla karmakarışık duygular içindedir. Esat ise Gülben’in neden onunla görüşmediğini öğrenmek için çırpınır ve sonunda Gülben’le konuşmayı başarır.

Yorum Yap