Meal Box’ın ikinci durağı Ankara oldu

 Meal Box’ın ikinci durağı Ankara oldu

Pandemide 5 kat büyüyen paketli yemek hizmetinin hijyen, lezzet ve fiyat avantajlarıyla yeni normalde de kurumların gözdesi olduğunu belirten Meal Box CEO’su Murat Demirhan, “Yoğun talep üzerine, günlük 3 bin aboneye hizmet verdiğimiz İstanbul’un dışına çıktık. Şimdi ise Türkiye’nin ikinci büyük şehri Ankara’da faaliyete başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Yakın zamanda farklı illerdeki kurumların da yemek ihtiyaçlarına çözüm ortağı olacağız” dedi.

Pandemiyle birlikte kurumların farklı çalışma modellerine yönelmesinin farklı ihtiyaçları doğurduğunu söyleyen Murat Demirhan, şunları kaydetti:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Abonelik sistemine odaklı bir iş modeliyle müşterilerimize taze, sağlıklı ve lezzetli yemekler sunuyoruz. Özellikle ofislerde her gün yaşanan ‘Bugün ne yesem?’ sorununa alternatif pakatlerimizle çözümler üretiyoruz. İster geleneksel çalışma modeli olsun ister şirketlerin yeni normali hibrit model, her iş modeline uygun seçeneklerimiz var. KOBİ’lerden yüzlerce çalışanı olan büyük firmalara kadar her türlü kurumsal yapıya uygun hizmet veriyoruz.”

Yorum Yap