Meslektaşları babaya acı haberi zahmetle verebildi

 Meslektaşları babaya acı haberi zahmetle verebildi

Afyonkarahisar-Konya çevreyolu Fatih Nizamiye kavşağında meydana gelen kaza A.T.’nin (24) kullandığı araba, S.Y.’nin kullandığı arabayla çarpıştı. Çarpışmanın tesiri ile savrulan S.Y.’nin kullandığı araç kavşakta bulunan elektrik direğine çarptıktan sonra yan yatarak durabildi.

Kaza sonrasında olay yerine çok sayıda polis, sıhhat ile Vilayet Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) grupları sevk edildi. Gelen gruplar yan yatan araçtaki Ezgi Aslanbek’in ömrünü yitirdiğini belirledi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Takımlar, başka arabada yolcu olarak bulunan ve yaralanan H.İ.K.’yi ise ambulansla Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’ne kaldırdı.

ACI HABER GİZLENDİ

Kurtarma çalışması için gelen AFAD grupları, mesai arkadaşları Sadettin Aslanbek ile eşi Sevim Aslanbek’i, misyonda olmamasına karşın olay yerinde görünce şaşırdı. Aslanbek, kazaya karışan araçlardan birinde kızının olduğunu söyleyince AFAD takımları bir mühlet durumu sakladıktan sonra acılı babaya, kızı Ezgi Aslanbek’in ömrünü yitirdiğini zahmetle söyledi.

ACILI ANNE VE BABAYA SIHHAT GRUPLARI MÜDAHELE ETTİ

Haberi alan Aslanbek çifti kötülük geçirdi. Sadettin ve Sevim Aslanbek’i AFAD takımları sakinleştirmeye çalışırken, olay yerinde hazır bekletilen sıhhat grupları de müdahale etti. Sıhhat grupları anne ve babayı ambulansa götürdü.

EZGİ STAJYER ÖĞRETMENDİ

Ezgi Aslanbek’in özel bir okulda stajyer öğretmen olarak vazife yaptığı öğrenildi. Kazanın akabinde arabadan çıkarılan Ezgi Aslanbek’in cansız vücudu otopsi yapılmak üzere Afyonkarahisar Devlet Hastanesi İsimli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. (DHA)

Yorum Yap