Montella: Balotelli’nin buraya gelmesi İtalya’da büyük ses getirdi

 Montella: Balotelli’nin buraya gelmesi İtalya’da büyük ses getirdi

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, yaptığı açıklamada, mavi-lacivertlilerin başarılı olabilmek için bütün imkanlara sahip olduğunu belirtti. Takımdan memnun olduğunu ifade eden Montella, futbolcuların çok çalışkan ve öğrenmeye açık olduğunu ifade etti.

İtalyan teknik adam, bazı oyuncuların milli takımda olması bazılarının da sakatlığının bulunması nedeniyle tam kadro antrenman yapamadıklarını aktararak, şöyle konuştu:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Genel olarak baktığınızda hedeflere ulaşmak için elimizde her şey var ve çocukların ne kadar motive olduğu gördüm. Türk futbolunu, sürekli büyüyen, ilerlemeye çalışan bir sektör olarak gördüm. Ne kadar ileriye gidebilirlerse gitmeye çalışıyorlar. Bununla alakalı da çok çalışma olduğunu gördüm. Hedefleri olan bir futbol ülkesi.”


“MARIO’NUN BURAYA GELMESİ İTALYA’DA BÜYÜK SES GETİRDİ”

Futbolculuk döneminde Avrupa maçlarında bazı Türk takımına karşı forma giyme fırsatı bulduğunu anımsatan Montella, “Adana Demirspor’u Mario Balotelli buraya transfer olduktan sonra takip etmeye başladım. Mario’nun buraya gelmesi İtalya’da gerçekten çok büyük ses getirdi. Ondan sonra hep takipte kaldım açıkçası.” diye konuştu.

Yorum Yap