Müfit Can Saçıntı’dan ‘Mandıra Filozofu’ paylaşımı

 Müfit Can Saçıntı’dan ‘Mandıra Filozofu’ paylaşımı

Muğla’nın Milas ilçesinde ormanlık alanda çıkan ve yerleşim yerlerine sıçrayan yangına müdahale sürüyor. Alevler, Mandıra Filozofu filminin de çekildiği Çökertme Koyu’nu da küle çevirdi.

KOY KÜLE DÖNDÜ

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Oyuncu Arda Esen, dün Çökertme Koyu’nun son halini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmış ve şu sözleri söylemişti:

ARDA ESEN PAYLAŞTI

“Sailing Kalamari Yat Kulübümüz dün gece maalesef bu hale geldi. Hepimize geçmiş olsun. Mandıra Filozofu filmine ev sahipliği yapan eşsiz güzellikteki Çökertme Koyu artık bir kül yığını. Cennetti, cehenneme döndü maalesef. Kelimeler kifayetsiz. Arayan soran tüm dostlarımıza teşekkür ederiz…”

Esen’in paylaşımının ardından ‘Mandıra Filozofu’ filminin hem yönetmeni hem başrol oyuncusu Müfit Can Saçıntı ise sosyal medya hesabından duruma isyan etti.

“SIRADA NE VAR HAYAT?”

Saçıntı, yaptığı paylaşımda; vefat eden partnerini de anarak “Rasim Abi öldü. Mandıra Filozofu’nun kulübesi yandı, kül oldu. Sırada ne var hayat?” ifadelerini kullandı.

ALTI AY ÖNCE HAYATINI KAYBETTİ

Öte yandan Müfit Can Saçıntı ile başrolü paylaşan Rasim Öztekin, geçirdiği kalp krizi sonrası 8 Mart 2021 tarihinde hayatını kaybetti.

2013 yılında çekilen ‘Mandıra Filozofu’ filminin başrollerinde; Müfit Can Saçıntı, Rasim Öztekin, Ayda Aksel yer almıştı.

Yorum Yap