Öldürdüğü annesini çuvala koyup balkonda sakladı! Tutuklandı

 Öldürdüğü annesini çuvala koyup balkonda sakladı! Tutuklandı

Olay, geçtiğimiz perşembe akşamı Yıldız Mahallesi 206/18 Sokak’ta bulunan 3 katlı binanın giriş katında meydana geldi. Teze nazaran, birlikte yaşadığı dini nikahlı kocası Ahmet D. ile resmi nikah kıymak isteyen Kazakistan asıllı Emina A. (29), bu duruma karşı gelen ve yaklaşık 1 hafa evvel Kazakistan’dan Türkiye’ye yanına gelen annesi Gülistan Aidorova (55) ile tartıştı.

Çıkan tartışmanın akabinde Emina A., annesi Gülistan Aidorova’yı bıçaklayarak öldürdü. Daha sonra ise annesinin kaldığı odayı kilitleyip cansız vücudunu ise çuval içine koyarak art balkonda sakladı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

AĞIR KOKU ORTAYA ÇIKARDI

Argümana nazaran, konutlarına gelen konukların makus koku aldıklarını söylemesi üzerine balkona çıkan koca, kayınvalidesinin bulunduğu odaya yönelerek kapıyı açmak istedi. Kapıyı açamayınca art balkondan içeri girmek isteyen Ahmet D., balkonda kan olduğunu fark etti. Bunun üzerine Ahmet D., balkonda bulunan torbayı açtığında kayınvalidesi Gülistan Aidorava’yı kanlar içerisinde gördü. Durumu tıpkı binanın 3’üncü katında yaşayan babasına bildiren Ahmet D., babasının da gelmesiyle olayı polise ihbar etti.

TUTUKLANDI

Olayın akabinde takımlar, babanın tabirine başvururken damat Ahmet D. ile 3 çocuk annesi cinayet şüphelisi eşi Emina A. gözaltına alınarak polis merkezine götürülmüştü. Emniyetteki süreçlerinin akabinde ikili adliyeye sevk edilirken, Ahmet D. çıkarıldığı mahkemece isimli denetim kaidesiyle özgür bırakıldı. Emina A. ise tutuklanarak cezaevine gönderildi. İHA

Yorum Yap