Prens William’dan Meghan Markle için ağır kelamlar: “O lanet kadın”

 Prens William’dan Meghan Markle için ağır kelamlar: “O lanet kadın”

Dedeleri Prens Philip’in cenaze merasiminden sonra ortalarının düzeldiği düşünülen Prens William ve Prens Harry’nin eski günlere dönmeleri, son çıkan savlardan sonra hali sıkıntı görünüyor.

DailyMail’de yayınlanan habere nazaran; aileleri ve arkadaşları, Prens Philip’in cenazesinin kardeşleri bir ortaya getireceğini ummuş olsalar da William’ın, arkadaşlarıyla yaptığı bir konuşmada Markle için “o lanet kadın” dediği argüman edildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Gazetenin görüştüğü kraliyete yakın bir kaynağa nazaran Prens William, “Ama o kahrolası bayanın çalışanıma nasıl davrandığına bakın! Acımasız” dedi.

Kardeşler ortasındaki münasebetler, Markle ve Harry’nin kraliyet ailesinden ayrılıp evvel Kanada’ya, akabinde Los Angeles’a taşındığınan beri epeyce uzaklıklı. Hatta bu alakanın, Harry’nin mart ayında Oprah Winfrey ile yaptığı röportajla çok daha kötüleştiği söyleniyor.

Kardeşlerin bir arkadaşı kardeşlerle buluşmalarını anlatırken, “İkisi ortasındaki öfke inanılmaz derecede derinleşti. Çok fazla sert ve yaralayıcı şeyler söylendi” dedi.

Prens William ve Prens Harry, 1997 yılında Paris’te bir kazada hayatını kaybeden anneleri Prenses Diana’yı anmak için perşembe günü tekrar bir ortaya gelecekler.

Yorum Yap