Rita Ora-Taika Waititi kural bozdu! Kırmızı halıda poz verdiler

 Rita Ora-Taika Waititi kural bozdu! Kırmızı halıda poz verdiler

Çiçeği burnunda aşıklar şarkıcı Rita Ora (30) ile yönetmen Taika Waititi (45), geçtiğimiz gün ilk kez kırmızı halıda birlikte poz verdi. Ora, sevgilisiyle birlikte Waititi’nin yeni filmi ‘The Suicide Squad’ın Los Angeles’taki Regency Village Tiyatrosu’nda düzenlenen galaya katıldı.

Kırmızı halı için beyaz bir elbise giyen İngiliz şarkıcı, saçlarını yukarıdan toplamayı tercih etti. Keyifli halleriyle dikkat çeken ikilinin o anları, objektiflere böyle yansıdı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

BALKON GÖRÜNTÜLERİ ÇOK KONUŞULMUŞTU
Taika Waititi’nin, geçtiğimiz mayıs ayında Avustralya’daki evinde verdiği partinin sabahında, balkonda sevgilisi ve oyuncu Tessa Thompson ile samimi halleri paparazziler tarafından görüntülenmişti.

‘Thor’ serisinin yeni halkası ‘Love and Thunder’ın yönetmen koltuğunda oturan Waititi’nin o görüntülerden dolayı yapımcılarla arasının açıldığı konuşulmuştu.

İngiliz ve ABD basınında yer alan haberlere göre; Yapım şirketinin, “Bunlar istediğimiz görüntüler değil” diye yorumlandığı iddia edilmişti.

“HER ŞEY ÇOK ÇABUK YAYILIYOR”
Oscar ödüllü yönetmen, çıkan haberlerden sonra Avustralya’da yayınlanan The Sydney Morning Herald gazetesine konuşmuştu. Waititi, “Sanırım internetin hakim olduğu bir dünyada her şey çok çabuk yayılıyor. Ayrıca bu gerçekten o kadar önemli bir şey mi? Hayır, o kadar da değil! Ben yanlış bir şey yapmıyordum.” demişti.

Yorum Yap